malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31089-UNIW ROV-31088-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 669 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 570 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
909 Kč
Made in EU
954 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
578 Kč
Made in EU
2 611 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 459 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
od 1 124 Kč až –50 %
Dámské dvoudílné šaty s límečkem – s přiléhavým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 562 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Made in EU
1 436 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
Made in EU
1 683 Kč
–41 %
Šaty do A úpletové s dlouhým rukávem A162
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
990 Kč
Detailní popis produktu
Červená, malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku - Rovicky
Elegantní dámská kožená peněženka Rovicky kombinuje klasický styl, kompaktní velikost a moderní prvky. Je vyrobena z vysoce kvalitní pravé kůže a zaujme svým jemným leskem, měkkostí a pečlivou povrchovou úpravou. Tento model byl vytvořen pro ženy, které si cení funkčnosti a nadčasové elegance.
- Malá, ale výjimečně prostorná - snadno se vejde do malé kabelky, batohu nebo psaníčka a zároveň pojme nejdůležitější dokumenty a hotovost.
- Promyšlené uspořádání přihrádek - intuitivní vnitřní organizace usnadňuje rychlý přístup ke kartám, bankovkám a mincím.
- Ochrana kartou RFID STOP - ochrana před neoprávněným skenováním dat.
- Ideální jako dárek - zabaleno v elegantní, značkové krabičce.
Interiér
Tato malá dámská peněženka z pravé kůže je navržena pro maximalizaci prostoru. Její kompaktní design skrývá překvapivě funkční interiér.
- Dvojitá kapsa na mince – zajištěná robustní a stylovou sponou. Poskytuje rychlý přístup k mincím a zabraňuje jejich vypadávání.
- Přihrádka na bankovky – vhodná pro polské zloté, eura a dolary, umožňuje pohodlné uložení hotovosti bez zbytečného skládání.
- Kapsa na karty a doklady – praktická přihrádka s okénkem, ideální pro platební kartu, občanský průkaz, řidičský průkaz nebo technický průkaz.
Je to perfektní volba pro každodenní použití – do práce, na nákupy nebo na cestování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 31.5 |
Made in EU
1 225 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se na patentku a sponu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
738 Kč
Made in EU
1 795 Kč
–39 %
Klasická, velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 481 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
892 Kč
Made in EU
1 617 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
974 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
868 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 500 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 461 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
