Městský, velký dámský batoh značkový
Kód: ROV-25607-UNIWSouvisející produkty
od 760 Kč až –50 %
šaty s límečkem – áčkový střih pro plnoštíhlé
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 380 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
761 Kč
Made in EU
2 268 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 267 Kč
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 433 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
2 201 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 334 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 571 Kč
od 639 Kč –52 %
Krátké dámské šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 305 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Detailní popis produktu
Městský, velký dámský batoh z polyesteru - Peterson
Lehký městský batoh vyrobený z odolných materiálů. Nadčasový design a funkčnost dělají z tohoto batohu nejlepšího společníka pro každodenní boje.
Vysoká kvalita
Materiál použitý na výrobu batohu je nejkvalitnější polyesterové vlákno, které bude fungovat za všech podmínek.
Prostorný interiér
Jednokomorový batoh se 4 praktickými kapsami uvnitř a 3 vnějšími.
Hlavní komora batohu je vybavena:
- velká kapsa/přihrádka na suchý zip pro přenosné zařízení;
- velká otevřená kapsa;
- síťovaná kapsa se zipem;
- malá, otevřená kapsička.
Navíc na vnější straně:
- dvě boční kapsy na láhev/deštník;
- přední kapsa s magnetickými sponami.
Prostor pro přenosné zařízení
Speciální kapsa určená pro uložení notebooku/notebooku nebo tabletu. Jeho rozměry jsou: 28 x 26 cm.
Nastavitelné ramenní popruhy a odolné, odnímatelné rukojeti
Pohodlná, široká ramínka zajišťují pohodlí při nošení. Úprava vám umožní přizpůsobit jejich délku vaší postavě a výšce.
Dvě horní rukojeti lze spojit do jedné pomocí poutka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051227950 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | nebeská |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 36 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Výška rukojeti: | 10 cm |
| Maximální délka postroje: | 80 cm |
| Výška kapsy: | 28 cm |
| Šířka kapsy: | 26 cm |
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Stylový dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
855 Kč
Made in EU
1 263 Kč
–39 %
Prostorný business batoh s prostorem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
761 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
655 Kč
Made in EU
1 812 Kč
–39 %
Městský batoh s kapsou na notebook - Himawari
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 091 Kč
Made in EU
1 360 Kč
–39 %
školní batoh z prodyšného polyesteru s hrudním popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 581 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Klasický dámský polyesterový batoh s rostlinným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 596 Kč
–39 %
Stylový batoh na notebook Himawari s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
961 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Dámský batoh z ekokůže s klopou - David Jones
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Sportovní školní batoh v rostlinném vzoru s přední kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Klasický dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
968 Kč
–39 %
Velký, prostorný dámský batoh s prostorem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Velký dámský značkový batoh - Peterson
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
631 Kč
Made in EU
1 008 Kč
–39 %
Velký dámský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, zavěšený na nastavitelných popruzích
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
