Moderní batoh s přihrádkou na notebook
Kód: ROV-21460-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 3 952 Kč –44 %
Pánský svetr AU7803CE_POLICORO Baldinini Trend
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 2 196 Kč
Made in EU
Pánský bavlněný svetr s kulatým výstřihem - V1 OM-SWSW-0103
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
556 Kč
Made in EU
od 1 138 Kč –44 %
Pánský svetr přes hlavu červený WX1576
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 629 Kč
Made in EU
3 128 Kč
–44 %
Pánský svetr GC2510A_TORINO Baldinini Trend
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 738 Kč
Made in EU
3 318 Kč
–44 %
Pánský svetr SV7938_TORINO Baldinini Trend
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 844 Kč
Made in EU
3 999 Kč
–44 %
Pánský svetr AU7360C Alpha Studio
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
2 222 Kč
Made in EU
Pánský rolákový svetr s kostkovaným úpletem V2 OM-SWTN-0157
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
687 Kč
Made in EU
od 1 463 Kč –44 %
Pánský svetr na zip WX2232
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 808 Kč
Detailní popis produktu
Moderní batoh s přihrádkou na notebook a USB portem - David Jones
- ušity velmi odolně z nejkvalitnějších materiálů, což zaručuje používání po mnoho let
- prostorný a funkční batoh přizpůsobený k přenášení elektronických zařízení. Má mnoho praktických kapes, včetně kapsy vyhrazené pro notebook do 15 palců. bezpečně zapínání na zip
- K dispozici množství kapes
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051118302 |
| Značka: | David Jones |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Textil |
| Barva: | Černá |
| Model/typ: | batohy |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Melanžový |
| Tvar: | Obdélník |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Zapínání: | Zip |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Speciální funkce: | USB PORT |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 48 cm |
| Šířka: | 37 cm |
| Tloušťka: | 12 cm |
| Výška rukojeti: | 6 cm |
| Maximální délka postroje: | 74 cm |
| Šířka kapsy: | 28 cm |
| Maximální úhlopříčka matice: | 15" |
Made in EU
1 050 Kč
–39 %
Sportovní, prostorný batoh s vnějšími kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
632 Kč
Made in EU
1 777 Kč
–39 %
cestovní batoh s prostorem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Sportovní, prostorný batoh PTN GL-PS1
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–39 %
Velký taktický vojenský batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 130 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–39 %
Městský batoh na notebook s držákem na kufr
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
2 073 Kč
–39 %
Městský batoh na 15" notebook - Himawari
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 249 Kč
Made in EU
1 153 Kč
–39 %
polyesterový cestovní batoh ideální pro příruční zavazadlo
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
695 Kč
Made in EU
695 Kč
–39 %
Malý polyesterový turistický batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
419 Kč
Made in EU
5 635 Kč
–39 %
Prostorný černý cestovní batoh s vakuovou komorou a kapsou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
3 395 Kč
Made in EU
Vojenský taktický batoh 50 l Solier SV22 Ranger
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 361 Kč
Made in EU
873 Kč
–39 %
Velký, unisx batoh na notebook s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
526 Kč
Made in EU
2 093 Kč
–39 %
prostorný batoh s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 261 Kč
Made in EU
1 936 Kč
–39 %
Multifunkční cestovní batoh s kapsou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 167 Kč
Made in EU
1 936 Kč
–39 %
Elegantní batoh na notebook do práce i na cesty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 167 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
