Módní dámská shopper taška s nastavitelným popruhem
Kód: ROV-29549-UNIWSouvisející produkty
2 689 Kč
–39 %
Módní maxi šaty rozparkem na nohavicích 648-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 630 Kč
Made in EU
2 575 Kč
–39 %
saténové dlouhé šaty s výstřihem na zádech 419-1 OPERLA
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 561 Kč
Made in EU
4 671 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka s rozparkem na nohavici
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 780 Kč
Made in EU
2 575 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé saténové šaty s výstřihem a překříženými ramínky
Skladem v Praze
(1 ks)
1 561 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč –39 %
dlouhé saténové šaty na jedno rameno s růžemi 580-2 AURORA
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
od 1 059 Kč
Made in EU
od 3 225 Kč –39 %
Elegantní dlouhé saténové šaty s výstřihem 512-2 JULIET
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 955 Kč
3 063 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s růží, páskem a rozparkem 653-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
saténové dlouhé šaty s výstřihem na zádech 547-1 PERLA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
4 972 Kč
–40 %
Dlouhé plisované šaty s korzetem a šněrováním vzadu 77003-3
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 960 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–39 %
Plisované midi šaty s dlouhými rukávy a výstřihem 504-3 VIVIANA
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 137 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s tylem a odhalenými rameny 60010-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–39 %
Lesklé, ohromující nařasené šaty 563-2 COSIMA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 137 Kč
Made in EU
3 537 Kč
–41 %
Šaty s řasením a šerpou M891
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 081 Kč
Made in EU
4 510 Kč
–40 %
Dlouhé šaty se širokými ramínky, top s flitry
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 685 Kč
Detailní popis produktu
Módní dámská nákupní taška v hnědé a béžové barvě s nastavitelným popruhem - Peterson
Obdivujte moderní design a promyšlenou funkčnost – tato kabelka byla vytvořena pro ženy, které hledají eleganci v každodenním životě. Stylová, prostorná a mimořádně pohodlná – je ideální jak pro rušný den, tak pro spontánní večerní zábavu.
- Pečlivě vyrobeno z vysoce kvalitní kombinace.
- Promyšlený tvar zajišťuje velkou kapacitu.
- Zlaté kování dodává elegantní nádech.
- Lze nosit v ruce nebo na rameni.
- Zip zajišťuje bezpečnost.
Pohodlí při nošení
- Nákupní taška má pevný, odnímatelný popruh s pětipolohovým nastavením délky, který vám umožní přizpůsobit si styl nošení individuálním preferencím. Popruh lze nosit tradičně přes rameno nebo přes tělo – ideální pro městský životní styl.
- Přídavná ucha umožňují pohodlné nošení tašky v ruce nebo na předloktí, což zvyšuje její všestrannost.
Praktický interiér
- Toto je unikátní taška - vejdou se do ní knihy, láhev s vodou, a dokonce i drobné nákupy nebo notebook.
- Uvnitř najdete otevřenou přihrádku a kapsu na zip, kam si můžete bezpečně uložit menší předměty, jako je telefon nebo klíče.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051265785 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Béžová |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Výška rukojeti: | 22 cm |
| Maximální délka pásku: | 120 cm |
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Nylon, prostorný dámský shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Made in EU
1 213 Kč
–39 %
nylonová shopper taška s odnímatelným a nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
731 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
dámská kabelka z polyesteru a ekokůže, jednokomorová
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Velká shopper taška přes rameno elegantní
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská polyesterová plážová taška s kotvami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 635 Kč
–39 %
Elegantní dámská kabelka dvoubarevná
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
985 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Klasická, prostorná dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
5 772 Kč
–39 %
Velká tkaná kožená taška shopper
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
3 520 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s nastavitelnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
prostorná dámská nákupní taška s uchy a odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Pohodlná dámská nákupní taška shopper kabelka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
1 478 Kč
–39 %
Velká dámská kabelka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
891 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–39 %
malá, dámská shopper taška s kapsami na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
655 Kč
Made in EU
3 991 Kč
–39 %
Velká dámská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
2 404 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
Módní dámská shopper kabelka s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
