Mužské kožené tenisky BIG STAR NN174288
Kód: BO-30442-H BO-30442-J BO-30442-L Zvolte variantuSouvisející produkty
od 1 595 Kč až –47 %
Pánské džíny s rovnými nohavicemi – streetwear
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 840 Kč
od 1 366 Kč –47 %
Pánské úzké džíny s opraným efektem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 719 Kč
od 1 607 Kč –47 %
Pánské džíny s dírami – slim fit, elastický denim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 846 Kč
od 1 622 Kč až –47 %
Volné pánské džíny s elastickým pasem
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 926 Kč
od 1 296 Kč –47 %
Pánské džíny v ležérním stylu pro každodenní nošení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 682 Kč
od 1 127 Kč až –50 %
Klasické pánské džíny Stretch denim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 564 Kč
od 1 322 Kč –47 %
Pánské džíny – letní kraťasy s dírami, street styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 696 Kč
od 1 255 Kč až –49 %
Pánské volné kalhoty – široké, hip-hop styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 661 Kč
od 753 Kč až –50 %
Pánské elastické rifle – klasický styl, úzký střih
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 377 Kč
od 2 623 Kč –42 %
Pruhované pánské džíny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 499 Kč
od 1 258 Kč až –50 %
Pánské džíny – elastické, rovný střih, velké velikosti
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 662 Kč
od 1 277 Kč až –50 %
Pánské rovné džíny – elastické, pohodlný volný střih
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 672 Kč
1 880 Kč
–47 %
letní džíny s rovným střihem z tenkého elastického materiálu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
990 Kč
od 1 622 Kč až –47 %
Pánské džínové kalhoty – úzký střih s jemně elastickou látkou
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 865 Kč
od 2 338 Kč –42 %
Pánské vintage džíny z voskovaného denimu s ručním šitím
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 336 Kč
od 928 Kč až –50 %
Pánské džíny s rovnými nohavicemi a elastickým pasem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 464 Kč
Detailní popis produktu
Pánské tenisky vyrobené z přírodní kůže. Podrážka je pevná a pružná, co zajišťuje stabilitu na různých površích. Jejich moderní design skvěle ladí jak s džíny, tak s krátkými šortkami. Skvěle se hodí k každodenním outfitům! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
41-26/42-27/43-28/44-28,5/45-29cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Sportovní Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Přírodní kůže |
| Materiál stélky: | Eko semišová kůže |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Vrchní výška: | 6 cm |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Horní šířka: | 10 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 33 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 21 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1501.5 |
| Typ izolace: | Ne |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Špička: | kulatá |
| Země původu: | Čína |
| Výška: | niskie |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| Pravá kůže - cedulka: | Ano |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Kožené Sneakersy Pánské Big Star OO174298 Hi-Poly System
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 677 Kč
Made in EU
1 686 Kč
–36 %
Pánská sportovní obuv s izolací SS174411 HI-POLY SYSTEM
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 074 Kč
Made in EU
2 265 Kč
–36 %
Pánské tenisky O`NEILL BAYVILLE MEN LOW 90253041
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 443 Kč
Made in EU
1 686 Kč
–36 %
Pánské Sportovní Boty Sneakers Big Star RR174280 HI-POLY SYSTEM
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 074 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Pánské Boty Do Vody PROWATER PRO-24-48-062M
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
667 Kč
Made in EU
1 728 Kč
–36 %
Pánské sportovní boty HI-POLY SYSTEM Big Star NN174451
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 101 Kč
Made in EU
2 555 Kč
–36 %
Pánské tenisky na platformě Big Star RR174361 Hi-Poly System
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 628 Kč
od 1 510 Kč až –50 %
Outdoorové tenisky MIX579
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 755 Kč
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Kožené Pánské Tenisky Big Star OO174297 Hi-Poly System
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 677 Kč
od 1 781 Kč –42 %
Outdoorové tenisky MIX571
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 018 Kč
Made in EU
1 521 Kč
–36 %
Lehké pánské tenisky na platformě z ekokože Uziran
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
969 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Pánské vodní boty PROWATER PRO-25-48-208M
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
555 Kč
Made in EU
2 569 Kč
–36 %
Mužské sportovní tenisky s paměťovou pěnou Memory Foam od Big Star NN174345
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 636 Kč
Made in EU
1 058 Kč
–36 %
Pánské Sportovní Boty Tenisky Sivara
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
674 Kč
Made in EU
1 901 Kč
–36 %
Pánské tenisky Big Star NN174067 Memory Foam System
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 211 Kč
od 2 013 Kč až –47 %
Outdoorové tenisky MIX589
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 060 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
