Niewielka, rockowa listonoszka damska z nitami - Rovicky
Kód: ROV-1474-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Elegantní maxi šaty s tylovými vsadkami M902
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 984 Kč
4 023 Kč
–41 %
Krajkové šaty typu mořská panna se šifonovým bolerkem
Doručení 7-10 dní
(2 ks)
2 367 Kč
Made in EU
3 066 Kč
–39 %
Maxi svatební šaty s květinou na rameni a rozparkem 669-2
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 858 Kč
Made in EU
od 1 945 Kč –39 %
Dlouhé šaty s výstřihem, rozparkem a mašlemi na ramenou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 1 179 Kč
Made in EU
1 927 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a krátkými rukávy 562-2 NASTIA
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 168 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–39 %
Elegantní skládané maxi šaty s páskem 639-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 060 Kč
Made in EU
2 692 Kč
–39 %
Módní maxi šaty rozparkem na nohavicích 648-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 632 Kč
Made in EU
od 3 229 Kč –39 %
Elegantní dlouhé saténové šaty s výstřihem 512-2 JULIET
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 957 Kč
Made in EU
3 017 Kč
–39 %
Dlouhé lesklé šaty se zavazováním na zádech 566-1 PERLA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 829 Kč
Made in EU
od 3 180 Kč –39 %
dlouhé exkluzivní šaty s výstřihem a rozparkem 587-1 MONIQUE
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
od 1 927 Kč
od 2 398 Kč –42 %
Dlouhé krajkové šaty s rozparkem a rukávem pro slavnostní příležitosti
Skladem v Praze
(5 ks)
od 1 370 Kč
3 891 Kč
–41 %
Maxi dlouhé šifonové večerní šaty s květinovou výšivkou
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 289 Kč
Made in EU
3 066 Kč
–39 %
Elegantní maxi šaty s volánky, výstřihem a rozparkem 660-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 858 Kč
Made in EU
1 667 Kč
–39 %
Elegantní večerní šaty s ramínky, tylem a zavazováním 662-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 010 Kč
4 353 Kč
–41 %
Svatební šaty s řaseným topem a zdobením v pase
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 561 Kč
4 089 Kč
–41 %
Večerní šaty s třpytivým topem a výstřihem do V
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 405 Kč
Detailní popis produktu
Niewielka, rockowa listonoszka damska z nitami — Rovicky
Rovicky® skórzana włoska torebka damska listonoszka
Stylowa torebka Polskiej marki Rovicky® uszyta z wysokogatunkowej, włoskiej skóry naturalnej. Klasyczna elegancja połączona z modnym i ciekawym stylem.
Mała torebka, którą wykorzystasz na co dzień i wtedy, gdy nie jest nam potrzebna pojemna torba, w której można schować trochę więcej niż portfel, telefon i kosmetyczkę. Listonoszka będzie ci towarzyszyć w wielu sytuacjach.
Istotne szczegóły
- Skóra naturalna
- Regulowany pasek
- Zamykana na suwak
- Przestronna komora
- Wewnętrzna kieszonka zamykana na suwak
- Podszewka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051044762 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Žlutá |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Aplikace |
| Tvar: | Obdélník |
| Sezóna: | jaro léto |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Zapínání: | Klapka |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Pásek: | Připevněn |
| Speciální funkce: | nity |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 22 cm |
| Tloušťka: | 10 cm |
| Maximální délka pásku: | 120 cm |
Made in EU
1 562 Kč
–39 %
Dámská květinová taška z umělé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
941 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
dámská taška přes rameno z nylonu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Dámská taška přes rameno z ekologické kůže 2v1
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
4 922 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 001 Kč
Made in EU
1 041 Kč
–39 %
Taška přes rameno v módní barvě
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
627 Kč
Made in EU
1 598 Kč
–39 %
Malá dámská poštovní taška lemovaná džínovým materiálem
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
963 Kč
Made in EU
1 143 Kč
–39 %
Dámská městská kabelka jednokomorová a se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
689 Kč
Made in EU
1 516 Kč
–39 %
dámská taška přes rameno s nastavitelným, odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
3 566 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 174 Kč
Made in EU
753 Kč
–39 %
Stylová peněženka s dlouhým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
1 652 Kč
–39 %
Podlouhlá messenger taška s dlouhým odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
996 Kč
Made in EU
1 382 Kč
–39 %
Prostorná dámská taška 2v1 z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
832 Kč
Made in EU
1 652 Kč
–39 %
Mała listonoszka damska na ramię ze skóry ekologicznej — David Jones
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
996 Kč
Made in EU
2 518 Kč
–39 %
Prošívaná messenger taška na zlatém řetízku
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 517 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Dámská ekologická kožená messenger taška
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
678 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
