nylonová taška přes rameno se zapínáním na zip
Kód: ROV-30200-UNIW ROV-30199-UNIW ROV-30197-UNIW ROV-30198-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dámská růžová nylonová taška přes rameno se zapínáním na zip - Peterson
- Odolný a lehký materiál, odolný vůči každodennímu používání.
- Nadčasový design, který se hodí k mnoha stylům.
- Elegantní povrchové úpravy v podobě zlatých detailů.
- Pohodlný, nastavitelný popruh až do délky 140 cm.
- Kompaktní velikost, která pojme vše potřebné.
- Promyšlené uspořádání kapes zajišťuje perfektní organizaci.
Interiér a organizace
Taška byla navržena tak, aby bylo každodenní používání co nejpohodlnější a nejpraktičtější.
- Na přední straně je kapsa na zip – ideální pro věci, ke kterým chcete mít rychlý přístup.
- Na zadní straně je další bezpečná kapsa na zip.
Hlavní přihrádka je prostorná a uzavírá se zipem a uvnitř jsou další dvě přihrádky:
- kapsa na zip, skvělá pro uložení dokumentů nebo drobného příslušenství,
- otevřená kapsa ideální na telefon nebo klíče.
To znamená, že každá věc má své místo a vnitřek zůstává uspořádaný, i když v tašce nosíte mnoho věcí najednou.
Pohodlí při nošení
Design tašky byl vytvořen s ohledem na pohodlí uživatelů.
- Díky nastavitelnému popruhu s maximální délkou 140 cm se dá nosit přes rameno nebo přes tělo jako klasická brašna přes rameno. Díky nízké hmotnosti je neuvěřitelně lehká, ale zároveň odolná a prostorná.
Taška se snadno přizpůsobí vašemu životnímu stylu – bude praktickým doplňkem do práce, na nákupy, na cestování nebo pro každodenní nošení, kombinujícím funkčnost s elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | nylon |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Růžová |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
