Pánská kožená ledvinka s kapsami a pouzdrem na klíče
Kód: ROV-30060-UNIW ROV-30061-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pánská černá kožená ledvinka s kapsami a pouzdrem na klíče - Peterson
- Dokonalost značky | Pánská taška od polské značky PETERSON® , která kombinuje klasický design s moderním řešením pro každodenní použití.
- Nadčasový styl | Přírodní kůže s hladkou, lehce matnou texturou dodává tašce luxusní vzhled a zároveň zajišťuje odolnost a trvanlivost při každodenním používání. Pečlivě vyrobené prošívání zdůrazňuje důraz na detail.
- Praktické uspořádání | Hlavní přihrádka a další kapsy pojmou nejnutnější věci, jako je peněženka, telefon, klíče, dokumenty.
- Módní provedení | Starozlaté kování a logo značky vyražené na kůži zdůrazňují luxusní střih kabelky.
- Všestranné pohodlí | Taška má dlouhý textilní popruh pro pohodlí. Nastavitelná délka popruhu umožňuje přizpůsobit si velikost nebo styl nošení.
Pouzdro na klíče zdarma
Ke každé tašce zakoupené v této aukci přikládáme praktické pouzdro na klíče vyrobené z vysoce kvalitní přírodní kůže.
- Výška : 7 cm
- Šířka : 10 cm
- Zapínání : pevný zip
- Funkčnost : uvnitř je kovový kroužek na klíče, který umožňuje pohodlné uspořádání a zabezpečení klíčů.
Klasický design
Taška s jednou hlavní přihrádkou, zapínanou na zip, do které se vám vejdou ty nejnutnější věci.
Na vnější straně jsou 4 další kapsy, které umožňují snadné uložení často používaných věcí.
Do tašky se snadno vejde:
- telefon;
- peněženka;
- klíče;
- dokumenty (včetně větších formátů, jako jsou cestovní pasy nebo osvědčení o registraci v přebalech);
- peníze;
- pero;
Styl a pohodlí nošení
Bederní pás se zapínáním na přezku je nastavitelný tak, aby dokonale odpovídal vašemu stylu nošení. Maximální délka je 112 cm . Taška je ideální pro každodenní použití, procházky, výlety a všechny druhy sportovních aktivit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 37 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Obvod: | 113-151 cm |
| Minimální délka pásku: | 75 cm |
| Maximální délka pásku: | 112 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
