Pánská kožená peněženka na patentku
Kód: ROV-22705-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 333 Kč
Made in EU
od 1 505 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 836 Kč
Made in EU
1 574 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
874 Kč
Made in EU
od 1 722 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 077 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 753 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 096 Kč
Made in EU
1 707 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 067 Kč
Made in EU
6 092 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4476 - MEGA CHIEF (zz004n)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 808 Kč
Made in EU
1 708 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
949 Kč
Made in EU
od 2 413 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 509 Kč
Made in EU
4 439 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 775 Kč
Made in EU
4 486 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 804 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
571 Kč
Made in EU
od 1 623 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 968 Kč
Made in EU
od 4 347 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 717 Kč
Made in EU
od 1 693 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 058 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kožená peněženka na patentku - Peterson
- Prostorný a rozsáhlý interiér | Pojme velké množství karet, dokladů a hotovosti a dobrá vnitřní organizace zajišťuje pohodlné používání. Model je držitelem osvědčení o registraci;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu.
Organizace interiéru
Peněženka na výšku se zapínáním na patentky. Jakmile jej otevřete, najdete:
- 10 přihrádek na karty , vizitky a dokumenty standardní velikosti, včetně tří průhledných přihrádek;
- 3 místa pro o něco větší doklady, jako je technický průkaz vašeho vozu, dvě z nich mají podobu průhledného okénka;
- 1 přihrádka na zip ve střední části peněženky.
Všechny přihrádky jsou zakončeny polyesterovou podšívkou, která zabrání poškození kůže.
Prostorná pokladní část
Do kapes na mince a bankovky se vám vejde velké množství hotovosti.
- minci můžete vložit do kapsy zapínané na patentku ;
- bankovky schováte do 3 širokých kapes . Dvě z nich jsou otevřené, třetí se zapíná na zip.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051154775 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Pánská vertikální kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
936 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Elegantní, velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 063 Kč
–39 %
Dárková sada: kožená peněženka, pouzdro a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez zapínání PTN 22309-VT
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s patentním uzávěrem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Dvoubarevná pánská peněženka z přírodní kůže, bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na zip - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Dárková sada: elegantní kožená pánská peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Klasická, prostorná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s ražbou znamení zvěrokruhu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
773 Kč
–39 %
Originální pánská peněženka z lícové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
466 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
