Pánská kožená taška přes rameno
Kód: ROV-29983-UNIW ROV-29982-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 168 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Made in EU
8 228 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AVIATOR AUTOMATIC AR60028 + BOX (zi099c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
5 143 Kč
Made in EU
od 4 190 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791837 PARKER (zf041a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 619 Kč
Made in EU
3 450 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 157 Kč
Made in EU
1 668 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 042 Kč
Made in EU
1 672 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
929 Kč
Made in EU
1 708 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
983 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 076 Kč
Made in EU
od 1 656 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 933 Kč
Made in EU
od 4 373 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 733 Kč
Made in EU
od 4 210 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 632 Kč
Made in EU
od 4 201 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 626 Kč
Made in EU
1 725 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 078 Kč
Made in EU
1 770 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 106 Kč
Made in EU
1 660 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 037 Kč
Detailní popis produktu
Pánská hnědá kožená taška přes rameno - Peterson
- Přírodní kůže – měkká, odolná a elegantní.
- Kompaktní velikost - ideální pro každodenní výlety.
- Stylový design – klasická barva v kombinaci se zlatými prvky.
- Solidní zpracování – přesné šití a odolné materiály.
- Polská značka - produkty oceňované pro svou kvalitu a estetiku.
Dobře promyšlený interiér
Navzdory svým kompaktním rozměrům nabízí taška praktické uspořádání prostoru:
- Hlavní přihrádka se zapíná pevným zipem.
- Uvnitř je otevřená přihrádka na telefon, dokumenty nebo drobnosti.
- Přední kapsa na zip - ideální na klíče, karty nebo peníze.
- Zadní kapsa na zip – bezpečné místo pro cennosti.
Díky tomuto uspořádání máte vždy vše, co potřebujete, po ruce.
Pohodlí a komfort nošení
- Kabelka je vybavena pevným popruhem lemovaným pravou kůží . Díky šířce 2,5 cm je popruh stabilní a pohodlný i při delším nošení.
- Díky nastavitelné délce – až 150 cm – si ji můžete snadno přizpůsobit své výšce a preferovanému stylu nošení. Tašku lze nosit klasicky přes rameno nebo přes tělo, takže je ideální pro každodenní nošení, cestování nebo procházky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Hnědá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 19 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Hloubka: | 3,5 cm |
| Maximální délka pásku: | 150 cm |
Made in EU
1 281 Kč
–39 %
Malá pánská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
772 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–39 %
Pánská kožená kabelka s popruhem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 103 Kč
Made in EU
2 595 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno s klopou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 563 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorná pánská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
672 Kč
–39 %
Pánská messenger taška s klopou z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
405 Kč
Made in EU
1 583 Kč
–39 %
Pánská messenger taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
954 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
1 943 Kč
–39 %
Pánská kožená messenger taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 171 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Kožená pánská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
2 085 Kč
–39 %
Malá pánská taška přes rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 256 Kč
Made in EU
2 069 Kč
–39 %
Pánská kožená messenger taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 247 Kč
Made in EU
2 030 Kč
–39 %
Pánská taška z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 223 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–39 %
Pánská kožená taška s vnější kapsou na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 176 Kč
Made in EU
1 385 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
835 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
