Pánská malá kabelka přes rameno z pravé kůže,
Kód: ROV-31404-UNIWSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pánská malá kabelka přes rameno z pravé kůže, hnědá, městská, módní, se zipem - Peterson
#️⃣ Značka s charakterem | Produkt od renomované polské firmy, která je známá svými solidními a stylovými doplňky.
#️⃣ Moderní elegance | Tato koňakově zbarvená (světle hnědá) kabelka je vyrobena z pravé kůže. Zapíná se na zip. Všechny kovové prvky jsou v antickém zlatě, což zdůrazňuje městský styl kabelky.
#️⃣ Luxusní detail | Vnitřek tašky je podšitý elegantní značkovou podšívkou. Zipy jsou opatřeny přívěsky z pravé kůže pro krásný vzhled.
#️⃣ Na míru | Taška s nastavitelným popruhem zajišťuje pohodlí při nošení v poloze, která vám vyhovuje.
Prostorný a funkční
Jednokomorová taška přes rameno se zapínáním na zip, vybavená přední a zadní kapsou na zip.
Uvnitř přihrádky je 1️⃣ kapsa na zip a 1️⃣ otevřená kapsa – ideální pro organizaci drobných předmětů.
Pohodlné nošení každý den
Kabelka má nastavitelný popruh , dodatečně vyztužený koženým lemováním v barvě kabelky, zapínaný pevnými kovovými přezkami.
Nastavení umožňuje přizpůsobit délku popruhu vašim individuálním preferencím. Maximální délka popruhu: ⏩ 140 cm.
Peterson® – důvěřujte renomované značce!
Kožené zboží Peterson® se těší neuvěřitelné oblibě. Každý produkt je navržen v souladu se současnými trendy a odráží originální a nadčasový styl. Bohatství barev a vzorů, stejně jako vysoce kvalitní řemeslné zpracování, jsou charakteristickými znaky značky.
Ciťte se módně a pohodlně v každé situaci, doplňte svůj šatník fantastickými doplňky za velmi dostupné ceny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051294976 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Hnědá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 21 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 357 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
