Pánská messenger taška z ekokůže
Kód: ROV-27511-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
od 1 503 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 835 Kč
Made in EU
od 6 380 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 988 Kč
Made in EU
4 715 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 947 Kč
Made in EU
1 668 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 042 Kč
Made in EU
od 11 571 Kč –37 %
Pánské hodinky ORIENT BAMBINO FAC00005W0 - AUTOMAT
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 7 232 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
971 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289f)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
539 Kč
Made in EU
od 1 106 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT C530 - dlouhý pásek (zp234d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 615 Kč
Made in EU
od 1 852 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 157 Kč
Made in EU
od 1 724 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
958 Kč
Made in EU
9 163 Kč
–37 %
Pánské hodinky ARMANI AUTOMATIC AR60050 (zi060a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
5 727 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 076 Kč
Made in EU
4 568 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 855 Kč
Made in EU
od 6 971 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 4 357 Kč
Made in EU
4 438 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 774 Kč
Detailní popis produktu
Pánská messenger taška z ekokůže - Rovicky
- Elegantní vzhled | Klasický design, který doplní váš styl. Kombinace černého materiálu s tmavě stříbrnými doplňky dodává messenger bag třídu a univerzálnost. Díky tomu se taška hodí ke každodennímu i formálnějšímu oblečení. Díky barvě je také méně pravděpodobné, že se taška ušpiní a snáze se udržuje.
- Kvalitní materiál | Vyrobeno z pečlivě vybrané ekologické kůže.
- Rozsáhlý interiér | Taška kombinuje vkusný vzhled s pokročilou praktičností. Díky četným kapsám se skvěle hodí pro různé situace. Je ideální volbou jak do práce, tak na obchodní jednání.
- Ramenní popruh | Taška je vybavena širokým popruhem, který umožňuje pohodlné nošení na rameni. Díky velkému rozsahu nastavení délky skvěle padne bez ohledu na vaši výšku a postavu.
- Dekorativní kování | Kování je vyrobeno v tmavě stříbrné barvě. Drobné doplňky dodávají tašce elegantní charakter.
Rozsáhlý interiér
Pro zajištění uživatelského komfortu byl messenger bag rozdělen na:
- prostorná hlavní přihrádka, ideální pro uložení větších předmětů, jako jsou dokumenty, knihy nebo malý tablet. Uvnitř je kapsa na zip , která bude perfektním místem pro předměty, které vyžadují dodatečnou ochranu;
- kapsa uzavíratelná na zip, umístěná na zadní straně tašky;
- 2 kapsy na přední straně tašky: jedna otevřená, druhá na zip.
Vnější kapsy jsou ideálním místem pro často používané drobnosti : např. jízdenky na MHD nebo průkazky.
Celá taška se uzavírá klopou s magnetickými klipy.
Nastavitelný popruh
Díky použití popruhu s širokým rozsahem nastavení (až 156 cm ) taška perfektně padne bez ohledu na vaši výšku a postavu. Díky své šířce bude pohyb s taškou na rameni příjemný a pohodlný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051226731 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 28 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Maximální délka pásku: | 156 cm |
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Malá, praktická kodurová taška přes rameno se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–39 %
Pánská taška s přihrádkou na mobilní zařízení
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 235 Kč
Made in EU
916 Kč
–39 %
Kožená kabelka do ruky - Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
552 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Pánská messenger taška s klopou z cordury
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Dvoukomorová pánská kožená brašna
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 751 Kč
–39 %
Malá pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 055 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Pánská městská taška z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 164 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
praktická pánská taška přes rameno z pravé kůže s pouzdrem v ceně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
od 2 207 Kč –39 %
Pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 1 330 Kč
Made in EU
1 772 Kč
–39 %
pánská kožená taška přes rameno s pouzdrem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
1 385 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
835 Kč
Made in EU
916 Kč
–39 %
Pánská kožená taška z nubuku se šňůrkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
552 Kč
Made in EU
898 Kč
–39 %
Praktická pánská messenger taška z odolného materiálu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
541 Kč
Made in EU
792 Kč
–39 %
Pánská polyesterová městská taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
1 583 Kč
–39 %
Kožená pánská taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
954 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno do práce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 080 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
