Pánská městská messenger taška přes rameno
Kód: ROV-23701-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
22 474 Kč
–37 %
Pánské hodinky BISSET BSCF39 - AUTOMAT (zb099a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
14 047 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
865 Kč
Made in EU
od 1 864 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 165 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 066 Kč
Made in EU
2 132 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
od 6 374 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 984 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 043 Kč
Made in EU
1 724 Kč
–44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
958 Kč
Made in EU
4 650 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 907 Kč
Made in EU
od 4 369 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 731 Kč
Made in EU
1 671 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
929 Kč
Made in EU
1 794 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
997 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
Made in EU
od 4 209 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 631 Kč
Made in EU
4 482 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 801 Kč
Made in EU
od 1 720 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 956 Kč
Detailní popis produktu
Pánská městská messenger taška přes rameno - Always Wild
- Taška je vyrobena z odolné hladké hovězí kůže s opotřebovanou strukturou v kombinaci s pevnou látkou;
- Malý, ale s velkým potenciálem . Tato jemná taška má až 2 hlavní komory a 6 kapes;
- Messenger brašna s velmi dlouhým a širokým látkovým popruhem ;
- Uzavírá se bezpečným zipem a klopou s magnetickým klipem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051031939 |
| Značka: | Always Wild |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 6 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Maximální délka pásku: | 130 cm |
Made in EU
2 089 Kč
–39 %
Klasická messenger taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 259 Kč
Made in EU
2 147 Kč
–39 %
Pánská hnědá kožená taška přes rameno s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 294 Kč
Made in EU
2 129 Kč
–39 %
Kožená pánská messenger taška s popruhem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
1 283 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
1 970 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno, malá taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 187 Kč
Made in EU
722 Kč
–39 %
Pánská městská messenger taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
435 Kč
Made in EU
2 697 Kč
–39 %
Vintage kožená taška pro muže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 625 Kč
Made in EU
od 1 911 Kč –39 %
Pánská kožená messenger taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 1 152 Kč
Made in EU
1 582 Kč
–39 %
Pánská messenger taška z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Pánská messenger taška s klopou z cordury
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
2 011 Kč
–39 %
Pánská kožená taška na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 211 Kč
Made in EU
930 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
2 403 Kč
–39 %
Prostorná pánská kožená taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 448 Kč
Made in EU
1 690 Kč
–39 %
Pánská kožená taška s dlouhým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 018 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Prostorná, šikovná pánská taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
