Pánská městská taška z pravé kůže
Kód: ROV-19028-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 11 561 Kč –37 %
Pánské hodinky ORIENT BAMBINO FAC00005W0 - AUTOMAT
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 7 226 Kč
Made in EU
od 1 622 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 968 Kč
Made in EU
od 4 208 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 630 Kč
Made in EU
9 155 Kč
–37 %
Pánské hodinky ARMANI AUTOMATIC AR60050 (zi060a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
5 722 Kč
Made in EU
1 139 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
633 Kč
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289e)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
542 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 095 Kč
Made in EU
1 569 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
872 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
Made in EU
od 4 209 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 631 Kč
Made in EU
2 132 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
od 4 194 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 621 Kč
Made in EU
od 1 851 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 157 Kč
Made in EU
1 770 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 106 Kč
Made in EU
od 6 966 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 4 354 Kč
Made in EU
1 724 Kč
–44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
958 Kč
Detailní popis produktu
Pánská městská taška z pravé kůže - Peterson
- Kvalita a přesnost | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže. Použití pečlivě vybraných materiálů je zárukou dlouhého používání
- Klasický design | Messenger bag se uzavírá magnetickou klopou a zipem. Veškeré kování v brašně má krásnou barvu starého zlata, což vytváří skvělý kontrast k černé barvě kůže
- Malá pohodlná brašna | Do tašky se vejdou nejnutnější drobnosti jako peněženka, telefon, klíče. Vybavena 2 vnitřními a 3 vnějšími kapsami
- Pohodlí a komfort nošení | Messenger bag je zavěšena na dlouhém nastavitelném popruhu s pevným zapínáním
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051146930 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 5 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 16 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
Made in EU
1 582 Kč
–39 %
Vintage pánská taška s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
953 Kč
Made in EU
2 442 Kč
–39 %
Pánská kabelka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 471 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
Made in EU
1 951 Kč
–39 %
Pánská kožená taška s vnější kapsou na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 175 Kč
Made in EU
1 008 Kč
–39 %
Pánská sportovní taška přes rameno s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 834 Kč
–39 %
Pánská kožená kabelka s popruhem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 105 Kč
Made in EU
1 538 Kč
–39 %
Klasická pánská taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
Made in EU
2 029 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 223 Kč
Made in EU
1 794 Kč
–39 %
Malá, kožená taška přes rameno pro muže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
od 1 106 Kč –39 %
Pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 667 Kč
Made in EU
2 068 Kč
–39 %
Pánská kožená messenger taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 246 Kč
Made in EU
2 089 Kč
–39 %
Klasická messenger taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 259 Kč
Made in EU
2 343 Kč
–39 %
Pánská kožená pracovní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 412 Kč
Made in EU
1 775 Kč
–39 %
Klasická taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 069 Kč
Made in EU
2 068 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno s klopou z přírodní nubukové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 246 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–39 %
Malá kožená pánská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
