Pánská sportovní obuv Memory Foam System Big Star LL174130
Kód: BO-24087-NSouvisející produkty
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3270
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
898 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3262
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
898 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4297
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
898 Kč
Made in EU
1 951 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4324
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 078 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Černé pánské džíny slim fit UX3815
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
898 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4296
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
898 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4226
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
898 Kč
Detailní popis produktu
Pánské sportovní boty polské značky Big Star jsou vyrobeny z textilního materiálu. Nazouvací model s dodatečným šněrováním. Vložka MEMORY FOAM SYSTEM si pamatuje tvar chodidla, poskytuje dokonalé přizpůsobení, tlumí nárazy, je odolná proti deformaci a umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci teploty. Boty mají jemnou platformu a plochý podpatek s protiskluzovou podrážkou. Při výběru velikosti nahlédněte do tabulky velikostí.
41-26/42-26,5/43-27,5/44-28/45-29cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Sportovní Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Typ izolace: | Ne |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 3,5 cm |
| Vrchní výška: | 7,5 cm |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 35 |
| Výška zboží v centimetrech: | 14 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 26 |
| Celková hmotnost v gramech: | 2123.33 |
| materiál podrážky: | Guma |
| Špička: | kulatá |
| Země původu: | Čína |
| Výška: | niskie |
| Sezóna: | Jaro/Léto |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 664 Kč
–36 %
Zateplené Pánské Tenisky Big Star OO174584 HI-POLY SYSTEM
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 060 Kč
Made in EU
1 686 Kč
–36 %
Pánské Tenisky Big Star RR174604
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 074 Kč
Made in EU
2 385 Kč
–36 %
Lehká pánská sportovní obuv Big Star KK174018
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 519 Kč
1 549 Kč
–49 %
Pánské stylové tenisky, sneakersy GH1105
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
775 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–36 %
Pánské tenisky Big Star NN174094
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 001 Kč
od 1 922 Kč až –47 %
Outdoorové tenisky MIX590
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 012 Kč
Made in EU
3 117 Kč
–36 %
Pánské tenisky SPEED HIKER 4F 4FWMM00FOTSM037
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 985 Kč
od 1 499 Kč –47 %
Outdoorové tenisky MIX566
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 789 Kč
Made in EU
3 670 Kč
–36 %
Pánské kožené sportovní boty Zazoo 1544
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 337 Kč
Made in EU
2 555 Kč
–36 %
Pánské Sneakersy Na Platformě Big Star RR174360 Hi-Poly System
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 628 Kč
Made in EU
1 608 Kč
–36 %
Pánské sportovní sneakersy Big Star SS174285
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 025 Kč
Made in EU
2 569 Kč
–36 %
Pánská sportovní obuv Big Star KK174013
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 636 Kč
1 595 Kč
–49 %
Pánské sportovní boty, tenisky GOOHO G138
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Kožené Sneakersy Pánské Big Star OO174298 Hi-Poly System
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 677 Kč
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Semišové Pánské Tenisky Big Star OO174303 Hi-Poly System -
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 677 Kč
Made in EU
1 590 Kč
–36 %
Pánské Sportovní Boty Na Platformě Granátové Hanirin
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 013 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
