Pánská taška přes rameno z pravé kůže
Kód: ROV-30854-UNIW ROV-30855-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 299 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A3 (zg355b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 437 Kč
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
542 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 333 Kč
Made in EU
od 6 035 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 772 Kč
Made in EU
975 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289e)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
542 Kč
Made in EU
od 1 692 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 058 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 066 Kč
Made in EU
od 1 503 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 835 Kč
Made in EU
od 4 190 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 619 Kč
Made in EU
4 715 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 947 Kč
Made in EU
1 828 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 143 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10212A2 (zg210e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
968 Kč
Made in EU
od 1 864 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 165 Kč
Made in EU
1 725 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 078 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 101 Kč
Detailní popis produktu
Pánská taška přes rameno z pravé kůže v černé barvě, jednokomorová a na zip - Peterson
- Přírodní kůže – odolná, měkká a příjemná na používání.
- Praktická velikost – ideální pro ty nejdůležitější věci.
- Klasický styl – univerzální vzhled, který se hodí k mnoha outfitům.
- Solidní zpracování – pečlivé šití a kvalitní materiály.
Pouzdro na klíče zdarma
Každá zakoupená taška je dodávána s praktickým pouzdrem na klíče vyrobeným z vysoce kvalitní přírodní kůže.
- výška: 7 cm
- šířka: 10 cm
- Zapínání: pevný zip
- Funkčnost: uvnitř je kovový kroužek na klíče, který umožňuje pohodlné uspořádání a zabezpečení klíčů.
Dobře promyšlený interiér
Kompaktní tvar tašky skrývá funkční a dobře organizovaný interiér, který usnadňuje každodenní používání.
- Hlavní přihrádka na zip umožňuje rychlý a pohodlný přístup.
- Uvnitř je praktická otevřená přihrádka na telefon nebo drobné příslušenství.
- Přední kapsa na zip je ideální na klíče, karty nebo peníze.
- Zadní kapsa na zip poskytuje dodatečné zabezpečení důležitých věcí.
Díky tomuto uspořádání snadno udržíte pořádek a budete mít vždy vše pod kontrolou.
Pohodlí a komfort nošení
- Kabelka má pevný popruh lemovaný přírodní kůží, který díky šířce 2,5 cm zajišťuje stabilitu a pohodlí i při delším používání.
- Nastavitelná délka popruhu – až 150 cm – vám umožňuje snadno si přizpůsobit styl nošení podle vašich preferencí. Můžete ji nosit přes rameno nebo přes hrudník, takže je ideální pro každodenní nošení i na výlety či procházky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 19 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Hloubka: | 3,5 cm |
| Maximální délka pásku: | 150 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 152 |
Made in EU
1 732 Kč
–39 %
pánská městská taška přes rameno, malá, z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Kožená pánská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 583 Kč
–39 %
Kožená pánská taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
954 Kč
Made in EU
1 733 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno se zlatým zipem a kapsičkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
2 718 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 638 Kč
Made in EU
1 751 Kč
–39 %
Malá pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 055 Kč
Made in EU
916 Kč
–39 %
Kožená kabelka do ruky - Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
552 Kč
Made in EU
1 634 Kč
–39 %
Malá pánská kabelka přes rameno z pravé kůže, taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
985 Kč
Made in EU
428 Kč
–39 %
Rewelacyjna, poręczna, męska saszetka, wykonana z trwałego materiału - Loren
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
258 Kč
Made in EU
2 404 Kč
–39 %
Prostorná pánská kožená taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 448 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Pánská messenger taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
681 Kč
Made in EU
517 Kč
–39 %
Pánská sportovní taška z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
312 Kč
Made in EU
2 595 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno s klopou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 563 Kč
Made in EU
1 772 Kč
–39 %
pánská kožená taška přes rameno s pouzdrem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
1 634 Kč
–39 %
Pánská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
985 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
