Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Kód: TAY-18477-UNIW TAY-18479-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
Viskózová pánská košile s krátkým rukávem se vzorem - V7 OM-SHPS-0113
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
Pánská SLIM FIT bavlněná vzorovaná košile - V2 OM-SHCS-0151
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
667 Kč
Made in EU
1 378 Kč
–44 %
Pánská košile s krátkým rukávem KX0989
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
762 Kč
Made in EU
2 108 Kč
–44 %
Pánská košile casual se stojáčkem DX2608
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
1 165 Kč
Made in EU
Pánské tričko waffle struktury s kulatým výstřihem - V1 OM-TSCT-0197
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
429 Kč
Made in EU
Pánská károvaná flanelová košile s kapsami V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
747 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–44 %
Pánská košile s krátkým rukávem KX1045
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
986 Kč
Made in EU
Pánské polo tričko s dvoubarevnými pruhy - V1 OM-POSS-0127
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
Pánská košile REGULAR FIT s kapsou V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
633 Kč
Made in EU
Pánské bavlněné oxfordské tričko s kapsou REGULAR - V2 OM-SHOS-0108
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
633 Kč
Made in EU
Pánská polokošile s dlouhým rukávem a elegantními značkovými knoflíky - V1 OM-POLS-0139
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
Pánská pletená slim fit košile s krátkým rukávem a límečkem - V1 OM-SHSS-0100
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
633 Kč
Made in EU
2 108 Kč
–44 %
Pánská riflová košile džínová DX2586
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 165 Kč
Detailní popis produktu
POPIS :
- Mechanismus: MIYOTA - Vyrobeno v Japonsku
- Antialergický IPS povlak
ROZMĚRY :
- kryt: 42 x 50 x 7 mm
- ciferník: 38 mm
- šířka pásku: 22 mm
- maximální/minimální obvod: cca. 20,0 cm/15,0 cm
BARVA:
- štít: stříbrný
- index: černá
- pásek: černý
- pouzdro: stříbrné
Sada obsahuje elegantní značkovou černou krabičku a náramek na zápěstí - ideální jako dárek.
Obvod náramku - cca. 18,8 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky s koženým páskem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Tvar ciferníku: | Kulatý |
| Mechanismus: | Quartz |
| Pásek/Náramek: | Kožený |
| Rodzaj Tarczy: | Wskazówkowa |
| Klasa Wodoszczelności: | WR30 |
| Sklíčko: | Minerální |
| Kolor Tarczy: | Srebrny |
| Funkce: | Antialergický nátěr |
| Krabička v ceně: | Ano |
| Pohlaví: | Muž |
| Kolor Koperty: | Srebrny |
| Výrobce: | PACIFIC |
| Kolor Paska / Bransolety: | Czarny |
| druh: | Muži |
| voděodolnost: | 5 ATM |
| antialergická povrchová úprava: | Ano |
| velikost pouzdra: | 42.30 mm |
| tloušťka pouzdra: | 9.40 mm |
| Šířka pásku: | 22.00 mm |
| Max. obvod zápěstí: | 20 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
Made in EU
od 1 192 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 662 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 037 Kč
Made in EU
od 1 716 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 1 073 Kč
Made in EU
od 1 719 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 955 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
948 Kč
Made in EU
4 204 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 628 Kč
Made in EU
od 6 024 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 765 Kč
Made in EU
od 4 203 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 627 Kč
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
543 Kč
Made in EU
4 477 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 798 Kč
Made in EU
od 1 691 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 057 Kč
Made in EU
848 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
472 Kč
Made in EU
5 052 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11106 - AVIATOR (zi019c)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
3 158 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 105 Kč
Made in EU
6 189 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS Chronograph 1513178 (zh032b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 868 Kč
Made in EU
1 447 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
804 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
