Pánský cardholder s možnosti gravírování
Kód: SHO-14193347104-B SHO-14193347104-BN SHO-14193347104-D BN SHO-14193347104-B1 SHO-14193347104-BN N SHO-14193347104-B N SHO-14193347104-D BN N SHO-14193347104-B1 N SHO-14193347104-D BN1 SHO-14193347104-D BN1 N SHO-14193347104-BN1 N Zvolte variantuSouvisející produkty
1 763 Kč
–42 %
Pohodlné a elastické pánské džíny cotton
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 008 Kč
1 372 Kč
–50 %
Džínový pánský overal lacláče pohodlné rovného střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
686 Kč
od 2 661 Kč –42 %
Kalhoty s vysokým pasem ve vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 521 Kč
od 1 865 Kč –42 %
Volné Baggy džíny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 066 Kč
1 900 Kč
–47 %
Pánské slim-fit džíny ve formálním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 000 Kč
od 928 Kč až –50 %
Pánské džíny s rovnými nohavicemi a elastickým pasem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 464 Kč
od 1 360 Kč –47 %
Pánské džíny s výšivkou ve street stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 716 Kč
od 1 295 Kč –47 %
Pánské elastické džíny – rovný střih pro volný pohyb
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 682 Kč
1 365 Kč
–47 %
Džínové kalhoty s laclem v pracovním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
719 Kč
od 790 Kč až –50 %
široké džíny – rovný střih
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 395 Kč
od 1 449 Kč až –47 %
Pánské volné džíny s ohrnutými nohavicemi
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 763 Kč
od 1 248 Kč až –50 %
Pánské džíny – rovný střih, tenké bavlněné provedení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 624 Kč
od 1 275 Kč až –49 %
Pánské džínové kalhoty s laclem roztrhané
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 638 Kč
od 1 412 Kč –47 %
Pánské džíny – úzký střih, pružné, elegantní na každý den
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 744 Kč
1 328 Kč
–47 %
Krátké pánské lacláče se šortkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
699 Kč
od 1 622 Kč až –47 %
Pánské džínové kalhoty – úzký střih s jemně elastickou látkou
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 865 Kč
Detailní popis produktu
Pánský cardholder s možnosti gravírováníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Styl: | Klasický |
| Potisk / vzor: | Jednobarevný |
| Materiál: | PU |
| Hlavní materiál: | PU kůže |
| Materiály podšívky: | Polyester |
| Hmotnost: | 78g |
| Délka: | 11.5cm |
| Výška: | 1.5cm |
| Ozdoby: | Písmena |
| Zapínání: | Bez zipu |
od 983 Kč až –49 %
Panský cardholder s texturou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
1 560 Kč
–47 %
Pánská ledvinka přes rameno s více kapsami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
821 Kč
2 315 Kč
–42 %
Pánská mini taška více způsobů nošení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 323 Kč
od 1 975 Kč –42 %
Pánská kožená ledvinka NW125
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 129 Kč
od 937 Kč až –50 %
Kožená ledvinka BULLCAPTAIN na telefon a cigarety
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 469 Kč
561 Kč
–52 %
Pánská klíčenka s koženým efektem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
267 Kč
od 1 290 Kč až –50 %
Pánské pouzdro na pás
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 645 Kč
1 125 Kč
–49 %
Prošívané kožené pouzdro s kovovými detaily
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
563 Kč
od 279 Kč –52 %
Kožené mini pouzdro na doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 133 Kč
od 189 Kč –52 %
Nalepovací pouzdro na kartu na zadní stranu mobilu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 90 Kč
1 240 Kč
–50 %
Kožené pouzdro na telefon a cigarety
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
kožená pánská ledvinka se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
1 273 Kč
–49 %
Kožená klíčenka na klíče od auta krokodýlí kůže
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
637 Kč
2 174 Kč
–42 %
Pánská kožená ledvinka s kapsami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 242 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MICTW Supply Chain Service Singapore Private Limited |
|---|---|
| Adresa : | SG, Singapore, 04-08 Lazada One, 51 Bras Basah Road, 189554 |
| Zástupce výrobce v EU : | Royal CHoice spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Vosmíkových 930/12, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
| E-mail zástupce v EU : | info@perfect-dress.eu |
