peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Kód: ROV-31068-UNIW ROV-31067-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 438 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
920 Kč
Made in EU
1 883 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 821 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 084 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
2 269 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 268 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
746 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou - Rovicky
Tento model je vyroben z přírodní lakované kůže , která dodává doplňku elegantní lesk a zdůrazňuje jeho charakter. Tato kompaktní dámská peněženka se zapínáním na patentku a háčkem je navržena tak, aby ukryla vaše nezbytnosti a zároveň si zachovala praktický formát.
- Červená dámská peněženka z přírodní lakované kůže.
- Zlaté logo a detaily - estetické a praktické provedení.
- Peněženka na karty, doklady a hotovost.
- RFID STOP - ochrana bezkontaktních karet.
- Dárková krabička Rovicky® je součástí balení.
Promyšlené uspořádání přihrádek na karty a dokumenty
Dámská peněženka Rovicky® je určena pro pohodlné uložení karet a dokumentů pro každodenní použití.
- 4 přihrádky na platební karty, věrnostní karty nebo vizitky.
- 3 kapsy na dokumenty - ideální na občanský průkaz nebo řidičský průkaz.
- Průhledné okénko pro fotografii nebo dokument.
- Vnitřní podšívka s potiskem loga zdůrazňuje stylistickou jednotnost peněženky.
Dámská peněženka na bankovky a mince
Tato dámská peněženka se zapínáním nabízí funkční řešení pro uložení hotovosti.
- 3 přihrádky na bankovky - usnadňují organizaci hotovosti.
- Dvojitá kapsa na mince uzavíratelná kovovou sponou.
- Interiér je zakončen podšívkou s logem Rovicky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 54 |
Made in EU
808 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 481 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
892 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 079 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
650 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
1 284 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
773 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
