peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Kód: ROV-31069-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
2 398 Kč
–41 %
Volné sametové šaty rovného střihu s dlouhými rukávy A370
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 411 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
920 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
944 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 911 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
920 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
978 Kč
Detailní popis produktu
Černá dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou - Rovicky
- Přírodní lakovaná kůže - trvanlivá, odolná vůči každodennímu používání a krásně lesklá.
- RFID STOP - peněženka s bezkontaktní ochranou karty proti neoprávněnému čtení dat.
- Prostorná peněženka na karty a dokumenty - organizovaný interiér, kde vše snadno najdete.
- Elegantní prémiová dámská peněženka - propracované detaily, ideální do kabelky nebo psaníčka.
- Dárková krabička je součástí balení - hotový nápad na stylový dárek.
Prostorný interiér - peněženka na 14 karet, bankovek a dokumentů
Tato dámská kožená peněženka kombinuje klasickou eleganci s funkčností, kterou očekáváte pro každodenní použití. Uvnitř najdete:
- 14 kapes na platební a věrnostní karty,
- 3 přihrádky na dokumenty,
- 2 kapsy na bankovky (včetně jedné se zipem),
- 1 dvojitá kapsa na mince se zapínáním na sponu,
- další úložné přihrádky na drobné předměty.
Toto je praktické pouzdro na dokumenty - snadno se do něj vejde technický průkaz a další větší formáty, které se vyplatí mít neustále u sebe.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051275197 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 56 |
Made in EU
863 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
868 Kč
Made in EU
1 284 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
773 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
Malá, praktická peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
726 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 079 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
650 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Dámská vertikální peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Dámská peněženka s krokodýlím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
989 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
596 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
