polyesterová kabelka přes rameno se širokým popruhem
Kód: ROV-30682-UNIW ROV-30680-UNIW ROV-30681-UNIW ROV-30683-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dámská vínová polyesterová kabelka přes rameno s širokým popruhem a praktickými rukojeťmi - Peterson
- Kompaktní a lehký – ideální pro každodenní použití.
- 1 hlavní přihrádka + 3 kapsy pro skvělou organizaci.
- Nastavitelný popruh pro více možností nošení.
- Měkký a pohodlný design, který se přizpůsobí používání.
- Solidní zpracování a elegantní povrchové úpravy.
Promyšlený interiér – pořádek bez námahy
- Uvnitř je hlavní kapsa , do které se snadno vejde peněženka, telefon a všechny potřebné drobnosti.
- Uvnitř je kapsa na zip, ideální na cennosti, a otevřená přihrádka, ideální na příslušenství, které vyžaduje rychlý přístup.
- Na zadní straně tašky je další kapsa na zip , která umožňuje pohodlné a bezpečné uložení klíčů nebo dokumentů.
Pohodlí při nošení, které potřebujete
- Díky nastavitelnému popruhu, který je dlouhý až 146 cm , ji můžete nosit přesně tak, jak chcete – klasicky na rameni, pohodlně crossbody nebo jednoduše v ruce pomocí praktických úchytů.
- Lehký materiál a měkká konstrukce zajišťují pohodlné používání tašky po celý den!
- Široký popruh bezpečně sedí na rameni, aniž by se zařezával, a zajišťuje pohodlí i při delším nošení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Bordová |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | magnet |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Výška rukojeti: | 10 cm |
| Maximální délka pásku: | 146 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
