Potápěčské automatické hodinky s vysokou voděodolností
Kód: SHO-16174301475-AM339MS-A-CN SHO-16174301475-AM339M-C-CN SHO-16174301475-AM339M-GRN-CN SHO-16174301475-AM339MS-GRN-CN SHO-16174301475-AM339MS-C-CN SHO-16174301475-AM339M-A-CN Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Analogové Hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka pásku: | 18 |
| Materiál pásku: | Stainless Steel |
| Materiál krabičky a pouzdra: | Papír |
| Materiál pouzdra: | Stainless Steel |
| Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Tloušťka pouzdro: | 14 |
| Typ zapínání: | Skládací zapínání s pojistkou |
| Vlastnost: | Luminous,Complete Calendar,DIVER,Screw crown,water proof |
| High-concerned chemical: | None |
| Lens: | Sapphire with AR coating |
| Lug to Lug distance: | 49.30mm |
| Stroj: | Mechanical Hand Wind,Automatic Self-Wind,Automatic Miyota 8215 |
| Movement origin: | Jp(origin) |
| NET Weight (Silicone Strap): | 113g |
| NET Weight (Stainless Steel Strap): | 182g |
| Series 1: | BERNY Diver Watch |
| Series 2: | BERNY Dive Watch |
| Series 3: | BERNY Diving Watch |
| Stainless Steel: | 316L |
| Strap width: | 22mm |
| Styl: | Sport |
| Voděodolnost: | 20Bar |
| Waterproof: | 200 meters (20 ATM) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MICTW Supply Chain Service Singapore Private Limited |
|---|---|
| Adresa : | SG, Singapore, 04-08 Lazada One, 51 Bras Basah Road, 189554 |
| Zástupce výrobce v EU : | Royal CHoice spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Vosmíkových 930/12, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
| E-mail zástupce v EU : | info@perfect-dress.eu |
