Praktická pánská messenger taška z odolného materiálu
Kód: ROV-27525-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
4 208 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 630 Kč
Made in EU
od 6 599 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 4 125 Kč
Made in EU
1 450 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
806 Kč
Made in EU
od 1 506 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 837 Kč
Made in EU
5 690 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7257 -LITTLE DADDY (zz003b)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 557 Kč
Made in EU
2 204 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 378 Kč
Made in EU
5 818 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11583 ANTONIO (zi117a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 637 Kč
Made in EU
od 1 131 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 629 Kč
Made in EU
od 1 867 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL7028A2-1A1 (zg360a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 167 Kč
Made in EU
od 1 711 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 069 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
930 Kč
Made in EU
od 6 449 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 031 Kč
Made in EU
5 215 Kč
–37 %
Hodinky DIESEL DZ1657 - MEGA CHIEF (zz001l)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
3 260 Kč
Made in EU
od 2 416 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 510 Kč
Made in EU
1 170 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
650 Kč
Detailní popis produktu
Praktická pánská messenger taška z odolného materiálu - Rovicky
- Speciálně vybraný materiál | Taška je vyrobena z kvalitní Cordury;
- Originální styl | Jednoduchý, šik tvar, který doplní váš styl. Tento elegantní model je ideální jak pro každodenní použití, tak pro zvláštní příležitosti;
- Rozsáhlá prostornost | Aby bylo možné vyhovět potřebám náročných uživatelů, byl vnitřek sáčku speciálně navržen tak, aby byl maximálně funkční. Díky četným kapsám bude organizace tašky mimořádně praktická a pohodlná;
- Udržovaný interiér | Vnitřek tašky je zakončen praktickou odolnou podšívkou;
- Nastavitelný popruh | Taška má široký popruh, díky kterému můžete tašku pohodlně nosit na rameni. Díky velkému rozsahu nastavení lze messenger bag dokonale přizpůsobit bez ohledu na vaši výšku a postavu;
- Dekorativní detaily | Tmavě stříbrné povrchové úpravy doplňují složení tašky a dodávají jí originální, jedinečný vzhled.
Rozsáhlý interiér
Pouzdro kombinuje elegantní design s výjimečnou funkčností. Díky správně navržené struktuře je taška ideální pro každodenní použití . Dělí se na:
- Prostorná hlavní přihrádka, do které se vejdou větší předměty , jako je notebook, knihy, peněženka nebo dokonce tablet. Uvnitř je kapsa na zip, která se skvěle hodí na věci, které vyžadují větší ochranu.
- Přední kapsa uzavíratelná na zip.
- Zadní otevřená kapsa.
Vnější kapsy jsou perfektním místem pro malé předměty, které potřebují rychlý přístup. Ideální pro jízdenky na MHD nebo průkazky.
Pro zajištění dlouhodobého používání tašky jsou kapsy potaženy speciální praktickou podšívkou.
Nastavitelný popruh
Messenger bag je vybaven popruhem , který lze nastavit na délku až 150 cm. Díky tak velkému rozsahu nastavení lze tašku dokonale přizpůsobit potřebám uživatele bez ohledu na výšku a postavu.
Díky lehké konstrukci je nošení tašky extrémně pohodlné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051226755 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Maximální délka pásku: | 150 cm |
Made in EU
1 700 Kč
–39 %
Stylová pánská kožená taška přes rameno s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 024 Kč
Made in EU
1 522 Kč
–39 %
praktická pánská taška přes rameno z pravé kůže s kapsami
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
917 Kč
Made in EU
673 Kč
–39 %
Pánská messenger taška s klopou z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
406 Kč
Made in EU
2 723 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 640 Kč
Made in EU
793 Kč
–39 %
Pánská polyesterová městská taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
478 Kč
Made in EU
1 798 Kč
–39 %
pánská taška z pravé kůže s pouzdrem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 083 Kč
Made in EU
od 2 448 Kč –39 %
Pánská kabelka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 1 475 Kč
Made in EU
1 561 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška přes rameno z pravé kůže s pouzdrem v ceně
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
941 Kč
Made in EU
1 134 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
1 739 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno se zlatým zipem a kapsičkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 048 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Praktická pánská taška přes rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 009 Kč
–39 %
Pánská sportovní taška přes rameno s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
608 Kč
Made in EU
1 561 Kč
–39 %
pánská taška přes rameno z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
941 Kč
Made in EU
1 798 Kč
–39 %
pánská taška přes rameno z pravé kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
1 083 Kč
Made in EU
518 Kč
–39 %
Pánská sportovní taška z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
312 Kč
Made in EU
1 837 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 107 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Přidat komentář
Výpis diskuzí
kErMsTlzdJxwJpeCe
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
