Profesionální potápěčské automatické hodinky s luminiscencí
Kód: SHO-17900834506-B S 3-NH35 SHO-17900834506-B S 3 1-8215 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Analogové Hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka pásku: | 22 |
| Materiál pásku: | Stainless Steel |
| Šířka pásku: | 20 to 24 mm |
| Bezel features: | 120 teeth unidirectional rotating |
| Bezel material: | Ceramic |
| Materiál krabičky a pouzdra: | Plast |
| Materiál pouzdra: | Stainless Steel |
| Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Tloušťka pouzdro: | 14 |
| Typ zapínání: | Skládací zapínání s pojistkou |
| Průměr cíferníku: | 45 to 49 mm |
| Vlastnost: | Luminous,Complete Calendar,DIVER,Screw crown,water proof |
| High-concerned chemical: | None |
| Stroj: | Mechanical Hand Wind,Automatic Self-Wind |
| Movement origin: | Jp(origin) |
| Styl: | Luxus |
| Watch weight: | 209.5g |
| Voděodolnost: | 100Bar |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MICTW Supply Chain Service Singapore Private Limited |
|---|---|
| Adresa : | SG, Singapore, 04-08 Lazada One, 51 Bras Basah Road, 189554 |
| Zástupce výrobce v EU : | Royal CHoice spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Vosmíkových 930/12, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
| E-mail zástupce v EU : | info@perfect-dress.eu |
