Prostorná polyesterová sportovní a cestovní taška
Kód: ROV-20260-UNIWSouvisející produkty
od 834 Kč až –50 %
Elastický obal na kufr s motivem mapy světa – ochranný potah
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 417 Kč
Made in EU
2 380 Kč
–39 %
Malý značkový cestovní kufr s madlem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 434 Kč
Made in EU
od 4 274 Kč –39 %
Sada cestovních kufrů z ABS plastu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 2 575 Kč
od 502 Kč až –52 %
Ochranný elastický obal na kufr proti prachu a poškození
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 239 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–39 %
Značkový cestovní kufr s výsuvnou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
1 080 Kč
Made in EU
od 1 734 Kč –39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 1 044 Kč
Made in EU
1 576 Kč
–39 %
malý příruční kufr z polypropylenu
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
950 Kč
Made in EU
6 134 Kč
–39 %
Značkové kufry sada 3v1 s TSA kombi zámky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
3 696 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 044 Kč
Made in EU
Značkový měkký kufr M STL2240
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 673 Kč
od 867 Kč až –50 %
Ochranný obal na kufr – elastický, kreslený motiv
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 434 Kč
od 847 Kč až –50 %
Ochranný elastický obal na kufr s motivem světové mapy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 424 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–39 %
Elegantní kabinový kufr ABS+ - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 103 Kč
Made in EU
2 715 Kč
–39 %
Středně velký kufr s TSA zámkem a 4 kolečky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 636 Kč
Detailní popis produktu
Prostorná polyesterová sportovní a cestovní taška - Rovicky
Prostorná a velmi odolná cestovní taška ve sportovním stylu. Výrobek známé a respektované polské značky. Vyrobena z velmi odolné polyesterové tkaniny v černé barvě. Taška není vyztužená, díky čemuž ve složení zabírá málo místa.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní Tašky a Zavazadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051177484 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | cestovní tašky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 24 cm |
| Šířka: | 49 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Výška rukojeti: | 20 cm |
| Maximální délka pásku: | 110 cm |
Made in EU
1 498 Kč
–39 %
prostorná cestovní taška z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
903 Kč
od 388 Kč –52 %
Velká cestovní taška na zip – na oblečení a spodní prádlo
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 185 Kč
3 495 Kč
–41 %
Svatební šatů pro družičky - 72 stylů nošení
Doručení 7-10 dní
(2 ks)
2 056 Kč
Made in EU
2 068 Kč
–39 %
Dámská business taška z ekokůže - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 246 Kč
4 178 Kč
–35 %
Masivní cestovní taška unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 695 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–36 %
Sportovní Cestovní Taška Big Star JJ574057
Doručení 2-3 dny
(6 ks.)
769 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Cestovní taška do příručního zavazadla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
od 1 719 Kč –47 %
Skládací cestovní taška pro ženy – elegantní kabelka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 905 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Cestovní taška na příruční zavazadlo
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
5 153 Kč
–35 %
Kožená cestovní taška na víkendové výlety
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 325 Kč
5 053 Kč
–35 %
Velká cestovní taška pravá kůže NW1002
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 260 Kč
od 1 277 Kč až –49 %
Velký cestovní batoh
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 639 Kč
od 1 434 Kč –47 %
Pánská cestovní taška přes rameno s velkým objemem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 755 Kč
od 695 Kč až –52 %
Pánská cestovní taška přes rameno s velkým vnitřním prostorem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 331 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
Cestovní taška do ruky a přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
od 950 Kč až –50 %
Pánská cestovní taška s přihrádkou na notebook a popruhy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 475 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
