Doporučujeme koženou kabelku MARCO MAZZINI z ručně vyráběné kolekce. Nadčasová kabelka, která každému stylu dodá svobodu a městskou volnost! Nedílnou součástí pouliční módy ve Florencii. Klasická a dokonale organizovaná, bude perfektní jako taška na každý den. Oceněná našimi stálými zákazníky díky dvěma samostatným komorám uzavřeným zipy a pohodlnými držáky, které se nosí přes rameno. Prakticky navržená kapsa na přední straně znamená, že telefon a klíče budete mít vždy na dosah ruky. Kousek je vyroben z vysoce kvalitní přírodní lícové kůže. Taška je ručně šitá a obarvená. Výběrem kvalitního produktu si můžete být jisti, že vám bude sloužit mnoho let. Jedna uzavřená kapsa na dokumenty a jedna otevřená kapsa uvnitř. Další praktické kapsy jsou na bocích a na zadní straně modelu. Má odnímatelný dlouhý popruh.
Retro kabelka prostorná s nákládanou kapsou
Kód: GAL-4138-UNIWSouvisející produkty
3 627 Kč
–41 %
Tylové šaty pro družičky na špagetová ramínka s krajkou
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 134 Kč
4 485 Kč
–41 %
Svatební šaty s hranatým výstřihem bez rukávů
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 638 Kč
4 221 Kč
–41 %
Maxi dlouhé tylové šaty s flitry na špagetová ramínka
Doručení 7-10 dní
(3 ks)
2 483 Kč
4 089 Kč
–41 %
Svatební šaty s výstřihem do V a krátkými volánovými rukávy
Doručení 7-10 dní
(7 ks)
2 405 Kč
5 210 Kč
–41 %
Svatební šaty s výstřihem do V a špagetovými ramínky
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
3 065 Kč
3 825 Kč
–41 %
Asymetrické šaty s rozparkem a krajkou
Doručení 7-10 dní
(5 ks)
2 250 Kč
3 825 Kč
–41 %
Elegantní večerní šaty s výšivkami a bočním rozparkem
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 250 Kč
3 561 Kč
–41 %
Šifonové šaty s asymetrickým volánkovým lemem
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 095 Kč
od 3 627 Kč –41 %
Šifonové večerní šaty s asymetrickým lemem
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
od 2 134 Kč
5 672 Kč
–41 %
Svatební šaty s dlouhým rukávem a áčkovým střihem
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
3 337 Kč
3 363 Kč
–41 %
Elegantní šaty na večer s obálkovým výstřihem
Doručení 7-10 dní
(5 ks)
1 979 Kč
2 902 Kč
–41 %
Třpytivé šaty na společnost s odhalenými rameny
Doručení 7-10 dní
(2 ks)
1 707 Kč
2 293 Kč
–41 %
Elegantní velurové šaty asymetrického střihu
Skladem v Praze
(1 ks)
1 349 Kč
3 627 Kč
–41 %
Třpytivé maxi šaty s obálkovým výstřihem
Skladem v Praze
(6 ks)
2 134 Kč
6 265 Kč
–41 %
Svatební šaty s krátkými rukávy a aplikací bez ramínek
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
3 686 Kč
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 31 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Výška s držadly: | 54 cm |
| Hmotnost: | 0,84 kg |
| Kolor główny: | brąz / camel |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Velikost: | střední - nevejde se A |
| Typ: | ruční výroba |
| Garance: | 24 měsíce |
| Barva: | Hnědá camel |
| Pohlaví: | Dámy |
| Parametry bepieczeństwa: | Parametry bepieczeństwa |
Made in EU
647 Kč
–39 %
Dámská plážová taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
390 Kč
Made in EU
1 215 Kč
–39 %
Klasická, prostorná dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
732 Kč
Made in EU
1 522 Kč
–39 %
Módní dámská shopper kabelka s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
917 Kč
Made in EU
773 Kč
–39 %
dámská taška shopper z polyesteru s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
466 Kč
Made in EU
1 215 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
732 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
shopper taška z polyesteru s uchy a odnímatelným popruhem -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
Každodenní shopper taška s kapsami a potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 148 Kč
–39 %
Dámská shopper taška na pohodlných rukojetích
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
692 Kč
Made in EU
1 069 Kč
–39 %
prostorná dámská nákupní taška s uchy a odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
644 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s nastavitelnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 065 Kč
Made in EU
683 Kč
–39 %
Velká dámská shopper kabelka taška na jaro-léto
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
411 Kč
Made in EU
773 Kč
–39 %
dámská nákupní taška shopper se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
466 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
látková shopper kabelka taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 215 Kč
–39 %
Stylová shopper taška z eko kůže s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
732 Kč
Made in EU
1 096 Kč
–39 %
Pohodlná dámská nákupní taška shopper kabelka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Vero Stilo Leather Centro sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Stargardzka 11A, 54-156 Wrocław Poland |
