Saszetka skórzana PTN 2507-OLH Brown
Kód: ROV-23101-UNIW ROV-23100-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
Pánské chino kalhoty tailo - V1 OM-PACP-0151
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
869 Kč
Made in EU
Pánské tepláky ze strukturovaného úpletu - V1 OM-PASK-0211
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
Men's JOGGER denim pants with rubbing V1 OM-PADJ-0150
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
646 Kč
Made in EU
Men's TAPE FIT denim pants with holes V3 OM-PADP-0175
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
443 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Černé pánské džíny slim fit UX3815
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
896 Kč
Made in EU
1 702 Kč
–44 %
Černé pánské džíny slim fit UX3800
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
941 Kč
Made in EU
1 459 Kč
–44 %
Černé pánské džíny slim fit UX3823
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
806 Kč
Made in EU
Pánské cargo kalhoty STRAIGHT LEG s trojúhelníkovou kapsou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
789 Kč
Made in EU
Džínové cargo kalhoty SLIM FIT s běleným efektem - V2 OM-PADP-0176
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
753 Kč
Made in EU
Pánské kalhoty s klasickým střihem v jemné kostce - V1 OM-PACP-0187
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
898 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
pánské džíny regular fit UX3826
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
896 Kč
Detailní popis produktu
Skórzana saszetka męska na biodra — Peterson
- Najwyższa jakość wykonania | Odszyta bardzo trwale ze skóry naturalnej wysokiej jakości;
- Lekka i wygodna | Nerka zakładana na biodra lub przez ramię;
- Funkcjonalna i praktyczna | saszetka jednokomorowa, zapinana solidnymi zamkami błyskawicznymi. Na froncie wyszyto dwie małe kieszonki, z tyłu dodatkowo jedną kieszeń na suwak;
- Szeroki, wytrzymały pasek | Zawieszona na parcianym pasku z klamrą z możliwością regulacji jego długości.
Pojemne wnętrze
Stylowa nerka jednokomorowa w eleganckim stylu z dodatkowymi kieszeniami na froncie i rewersie.
W nerce bez trudu zmieścisz:
- telefon;
- portfel;
- klucze;
- dokumenty (także większego formatu jak paszport czy dowód rejestracyjny w okładce);
- pieniądze;
- długopis;
- i wiele innych.
Dwa sposoby noszenia
Saszetka z wygodnym paskiem, którego długość możesz w prosty sposób regulować. Takie rozwiązanie pozwala na noszenie nerki nie tylko na biodrach, ale także przez ciało czy na ramię. Mocne plastikowe zapięcie zapewni szybkie zakładanie oraz zdejmowanie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Způsob nošení: | Na boku |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Maximální délka pásku: | 90 cm |
657 Kč
–52 %
Kožené pánské pouzdro do pasu na telefon
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
313 Kč
1 884 Kč
–42 %
Luxusní kožená taška pro pány do pasu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 077 Kč
od 2 980 Kč až –42 %
Pánská plochá kožená taška na dokumenty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 836 Kč
Made in EU
od 456 Kč –39 %
Lehká bederní taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 275 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
Pánská sportovní ledvinka s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
2 803 Kč
–42 %
Pánská kožená ledvinka se 3 zipy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 602 Kč
Made in EU
1 713 Kč
–39 %
Pánská taška Urban Genuine Leather
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 032 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Kožená ledvinka s praktickou kapsičkou -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
pouzdro na dokumenty/pas z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
zápisník s pevnou vazbou, formát B5, potištěný tečkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Sportovní, prostorná polyesterová taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
od 2 500 Kč až –42 %
Kožená ledvinka vintage s prošíváním unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 429 Kč
Made in EU
518 Kč
–39 %
Kožené pouzdro na karty se zapínáním na patentky se systémem RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
312 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
