Semišové Pánské Trekingové Boty Big Star SS174264
Kód: BO-38758-J BO-38758-L BO-38758-N BO-38759-H BO-38759-J BO-38759-N BO-38760-L BO-38760-N Zvolte variantuSouvisející produkty
od 7 809 Kč –31 %
Zateplená letecká bunda z ovčí kůže s nášivkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 5 385 Kč
od 1 461 Kč až –47 %
Pánská kožená bunda – motorkářský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 769 Kč
6 248 Kč
–35 %
Motorkářská bunda z pravé hovězí kůže v ležérním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 031 Kč
6 617 Kč
–35 %
Motorkářská bunda z olejované jehněčí kůže s kapucí
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
4 269 Kč
od 7 881 Kč –31 %
Motorkářská bunda z pravé hovězí kůže s límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 5 435 Kč
4 585 Kč
–35 %
Koženková bunda se zipem v úzkém střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 959 Kč
6 293 Kč
–35 %
Kabát z vlny a kůže v elegantním zimním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 060 Kč
od 9 757 Kč –31 %
Motorkářská bunda z pravé hovězí kůže s bočním zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 729 Kč
3 920 Kč
–35 %
Koženková bunda s odepínací kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 529 Kč
od 5 218 Kč až –35 %
Vyšívaná kožená bunda z hovězí kůže v motorkářském designu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 367 Kč
od 2 700 Kč –42 %
Koženková bunda s kožešinovým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 543 Kč
11 485 Kč
–31 %
Těžká kožená bunda z pravé hovězí kůže v retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
7 921 Kč
17 509 Kč
–31 %
Lovecká bunda z pravé hovězí kůže v úzkém střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
12 075 Kč
5 924 Kč
–35 %
Vyšívaná motorkářská bunda z jehněčí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 822 Kč
16 416 Kč
–31 %
Retro bunda z argentinské kůže v teplém stylu N1
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 322 Kč
8 340 Kč
–31 %
Batikovaná kožená bunda z hovězí kůže v retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
5 752 Kč
Detailní popis produktu
Pánské trekové boty od Big Star jsou ideální volbou pro aktivní muže. Vyrobené z přírodní nubukové kůže, zajišťují trvanlivost a pohodlí během dlouhých túr. Šněrovací model umožňuje přesné přizpůsobení noze, což zaručuje stabilitu a komfort. Vynikající na horské výlety, procházky lesem nebo každodenní aktivity na čerstvém vzduchu. Při výběru velikosti se prosím řiďte tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
41-27,5/42-28/43-28,5/44-29/45-30cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotníkové boty (chukka boots) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/38760.mp4 |
| Barva podrážky: | béžový |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Přírodní semišová kůže |
| Materiál stélky: | Textilní, Pěnová |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 9 cm |
| Horní šířka: | 10,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 34 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 29 |
| Typ izolace: | Ano |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| materiál podrážky: | Guma |
| Pravá kůže - cedulka: | Ano |
| Výška: | niskie |
| Celková hmotnost v gramech: | 2136.33 |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
od 2 181 Kč –42 %
Pánské kotníkové boty z PU kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 246 Kč
7 473 Kč
–31 %
Kožené pracovní boty v motorkářském stylu, ručně šité
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
5 154 Kč
od 1 668 Kč –42 %
Pánské kotníkové boty z kůže pro outdoor a volný čas
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 954 Kč
Made in EU
Pánské semišové kotníkové boty se silnou podrážkou - V1 OM-FOCS-0164
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 460 Kč
od 773 Kč až –49 %
Nepromokavé kotníkové boty pro muže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 387 Kč
Made in EU
Pánské vysoké tenisky s matnou texturou a reliéfním logem - V1 OM-FOTH-0185
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
791 Kč
Made in EU
2 808 Kč
–36 %
Semišové Zateplené Kotníkové Boty Na Zip Big Star OO174229
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 789 Kč
Made in EU
1 994 Kč
–36 %
Pánské trekové boty Lee Cooper LCJ-25-01-3717
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 270 Kč
Made in EU
Pánské zimní trekové boty s kontrastními tkaničkami - V3 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
947 Kč
Made in EU
2 936 Kč
–36 %
Pánské zateplené boty Trekingové boty Cross Jeans KK1R4022C
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 870 Kč
Made in EU
3 117 Kč
–36 %
Kožené Traperky Kotníkové Boty Pánské Zateplené Big Star OO174164
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 985 Kč
Made in EU
2 385 Kč
–36 %
Pánské Trapery Memory Foam Botky Big Star KK174205
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 519 Kč
Made in EU
od 1 936 Kč –36 %
Semišové Pánské Boty Na Šněrování Big Star OO174145
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 1 233 Kč
od 1 627 Kč až –47 %
Pánské taktické kotníkové boty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 913 Kč
od 1 507 Kč až –47 %
Kožené kotníkové boty pro motorkáře, šněrovací
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 793 Kč
Made in EU
2 502 Kč
–36 %
Kožené pánské kotníčkové boty Lee Cooper LCJ-25-33-3961
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 594 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
