Sportovní černý vojenský batoh s nastavitelnými popruhy
Kód: ROV-30139-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 413 Kč
–44 %
Pánský svetr 6004_ROVIGO Baldinini Trend
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 896 Kč
Made in EU
Ležérní pánský svetr s vodorovnými pruhy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
627 Kč
Made in EU
3 999 Kč
–44 %
Pánský svetr AU7360C Alpha Studio
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
2 222 Kč
Made in EU
Pánský svetr s viskózou a výstřihem - V1 OM-SWZS-0124
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
675 Kč
Made in EU
Pánský rolákový svetr s kostkovaným úpletem V2 OM-SWTN-0157
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
685 Kč
Made in EU
Pánský bavlněný svetr s kulatým výstřihem - V1 OM-SWSW-0103
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
554 Kč
Detailní popis produktu
Sportovní černý vojenský batoh s nastavitelnými popruhy - Peterson
Taktický batoh na denní nošení, který je ideální do jakýchkoli podmínek. Ideální pro všechny druhy sportovních aktivit, jako je turistika, cyklistika nebo horolezectví, ale také pro každodenní použití – díky své velikosti a kapacitě je skvělou volbou do práce.
Podpůrný systém
- Nosný systém batohu se skládá z profilovaných zad a rychloupínacích, profilovaných ramenních popruhů s nastavitelnou délkou a hrudního a bederního pásu.
- Zadní stěna batohu a vnitřek popruhů jsou navíc podšity 3D síťovinou, která zajišťuje dostatečné větrání a odvod potu.
- Na popruzích jsou D-kroužky, na které můžete připevnit další příslušenství .
Systém MOLLE
- Na přední straně batohu se nachází popruh kompatibilní s MOLLE , který umožňuje pohodlné připevnění dalšího vybavení. Toto řešení vám umožní rychle si vytvořit sadu výstroje přizpůsobenou vašim individuálním potřebám.
- Popruhy viditelné na přední straně batohu vám umožní připevnit například trekingové hole.
Prostorná přihrádka s obousměrným zipem
- Jednokomorový batoh . Vnitřní přihrádka je vybavena přepážkou zajištěnou suchým zipem . Přepážka snadno pojme notebook nebo jiné přenosné zařízení (rozměry 24x30 cm).
- Hlavní přihrádka má v horní části dva otvory pro hydratační hadici. Do této přihrádky se snadno vejde vodní vak.
- Na přední straně batohu jsou dvě kapsy na zip . Po stranách jsou otevřené kapsy, které se perfektně hodí na láhev s vodou nebo jiné drobné věci.
kompresní popruhy
Batoh má na každé straně dva kompresní popruhy . Ty vám umožňují přizpůsobit batoh vybavení, které nosíte, ale mohou být také užitečné pro nošení dalších předmětů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051268076 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | nylon |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 5 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 31 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Maximální délka postroje: | 93 cm |
Made in EU
2 067 Kč
–39 %
Městský batoh na 15" notebook - Himawari
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 245 Kč
Made in EU
1 616 Kč
–39 %
cestovní batoh z polyesteru, zavěšený na nastavitelných popruzích
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
974 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Velký polyesterový cestovní batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–39 %
cestovní batoh s prostorem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 103 Kč
Made in EU
Vojenský taktický batoh Solier SV21 Harden
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 260 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
cestovní batoh ideální pro příruční zavazadlo
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 153 Kč
–39 %
Lehký, prostorný sportovní batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
695 Kč
Made in EU
838 Kč
–39 %
turistický batoh se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
505 Kč
Made in EU
1 655 Kč
–39 %
rolovací městský batoh z voděodolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
997 Kč
Made in EU
1 282 Kč
–39 %
Funkční business batoh na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
1 557 Kč
–39 %
cestovní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
938 Kč
Made in EU
1 852 Kč
–39 %
Cestovný batoh s priestorom pre notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 116 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorný polyesterový pánský batoh s úložným prostorem na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Velký, vícebarevný polyesterový školní batoh s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Cestovní voděodolný polyesterový batoh - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Městský batoh s prostorem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
