Sportovní zateplené boty Joenne
Kód: BO-18077-19Související produkty
Made in EU
2 578 Kč
–41 %
Asymetrická tunika se širokým límcem MOE M477
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 517 Kč
Made in EU
2 752 Kč
–41 %
Oversize tunika s rozparky na bocích BeWear B101
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 619 Kč
od 1 405 Kč až –50 %
volné šaty s límečkem pro podzim a zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 703 Kč
Made in EU
2 456 Kč
–41 %
Velurové midi šaty s kapucí A414
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 445 Kč
Made in EU
2 494 Kč
–41 %
Šaty s ozdobnými rozparky na bocích a svislými švy M322
Doručení 3-4 dny
(7 ks)
1 468 Kč
Made in EU
1 953 Kč
–41 %
Šaty z tenkého úpletu M241
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 149 Kč
Vrácení zdarma
Made in EU
2 716 Kč
–45 %
Dámská značková tunika pulovr se zipy M676 - Zelená S/M
Skladem v Praze
(1 ks)
1 479 Kč
Made in EU
2 456 Kč
–41 %
Volné šaty z příjemného sametu s kapucí A413
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 445 Kč
Made in EU
2 494 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty s bočními rozparky a dlouhými rukávy M313
Doručení 3-4 dny
(7 ks)
1 468 Kč
Made in EU
2 417 Kč
–41 %
Midi mikinové šaty s dlouhými rukávy M329
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 422 Kč
Made in EU
1 722 Kč
–41 %
Sportovní šaty z bavlny M023
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 013 Kč
Made in EU
2 398 Kč
–41 %
Asymetrické oversized šaty s dlouhým rukávem a kapucí M270
Doručení 3-4 dny
(7 ks)
1 411 Kč
Made in EU
2 780 Kč
–41 %
Pouzdrové šaty s pruhovanou žebrovanou úpravou M461
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 636 Kč
Made in EU
2 359 Kč
–41 %
Šaty s dlouhým rukávem, cetka A191
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 388 Kč
Made in EU
2 752 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s kimono rukávy a stojatým límcem B175
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 619 Kč
Made in EU
1 916 Kč
–39 %
Teplé šaty s velkým rolákem a kapsami 503-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 161 Kč
Detailní popis produktu
Zateplené boty sportovního střihu na silné podrážce v kombinaci s lesklými barvami jsou v této sezóně naprostým must have! Tyto boty se hodí k mnoha outfitům. Ideální pro ty, kteří ocení teplo a pohodlí. Vnitřek zateplený kožešinou s krátkým chlupem. Vysoká, pevná podrážka vás ochrání před chladnou zemí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25,5/40-26/41-26,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní Tenisky Sneakers |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže, Textilie |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Platforma/Podrážka: | 3,5 cm |
| Výška podpatku: | 5,5 cm |
| Vrchní výška: | 8,5 cm |
| Typ izolace: | Ano |
| materiál podrážky: | Guma |
| Špička: | kulatá |
| Země původu: | Čína |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 19 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1010.17 |
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Dámské Tenisky Na Platformě Big Star SS274357 Leopardí -
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
925 Kč
Made in EU
od 1 427 Kč –36 %
Dámské Sportovní Boty Sneakersy Big Star MM274354
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
od 909 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dámské tenisky s třásněmi Dorivelle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
659 Kč
Made in EU
901 Kč
–36 %
Dámské tenisky na platformě s potisky Denissa
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
574 Kč
Made in EU
1 664 Kč
–36 %
Látkové tenisky na platformě Big Star LL274149
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 060 Kč
Made in EU
1 898 Kč
–36 %
Dámské Semišové Tenisky Big Star RR274846 HI-POLY SYSTEM
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 209 Kč
Made in EU
1 704 Kč
–36 %
Dámské Kožené Sneakersy Na Platformě Vinceza 88018
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 086 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–36 %
Dámské tenisky s pletením na platformě Lesida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
754 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dámské tenisky na platformě Tessama
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
659 Kč
Made in EU
1 649 Kč
–36 %
Dámské semišové tenisky na platformě Sylviona
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 050 Kč
Made in EU
od 1 193 Kč –36 %
Dámské Kožené Tenisky Big Star GG274005
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 760 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sportovní boty sneakers dámské na platformě panterka Pumbes
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
1 377 Kč
–36 %
Dámské Textilní Tenisky Big Star RR274796
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
877 Kč
Made in EU
1 704 Kč
–36 %
Dámské kožené semišové tenisky Vinceza 7933
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 086 Kč
Made in EU
2 112 Kč
–36 %
Dámské lehké tenisky Memory Foam System Big Star JJ274266
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 345 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
