taška přes rameno nylonu koženkovými vložkami
Kód: ROV-31429-UNIW ROV-31421-UNIW ROV-31420-UNIW ROV-31430-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
Elegantní maxi šaty s tylovými vsadkami M902
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 984 Kč
Made in EU
3 055 Kč
–41 %
Elegantní dlouhé šaty s nabíraným výstřihem a rozparkem A553
Doručení 3-4 dny
(6 ks)
1 797 Kč
3 891 Kč
–41 %
Maxi dlouhé šifonové večerní šaty s květinovou výšivkou
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 289 Kč
Made in EU
2 692 Kč
–39 %
dlouhé šaty na jedno rameno s leskem a rozparkem 600-1 SELENA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 632 Kč
4 814 Kč
–41 %
Svatební šaty s výstřihem do V s rybím ocasem bez rukávů
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 832 Kč
od 3 957 Kč –41 %
Svatební šaty s asymetrickým lemem a výšivkami
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
od 2 328 Kč
Made in EU
od 1 992 Kč –39 %
Dlouhé, lesklé večerní šaty na jedno rameno 656-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 208 Kč
Made in EU
od 1 945 Kč –39 %
Dlouhé šaty s výstřihem, rozparkem a mašlemi na ramenou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 1 179 Kč
3 825 Kč
–41 %
Asymetrické šaty s rozparkem a krajkou
Doručení 7-10 dní
(5 ks)
2 250 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–44 %
Romantické šaty s velkou mašlí K271 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
682 Kč
Made in EU
2 576 Kč
–41 %
Maxi šaty se zavazovacím výstřihem K042
Skladem v Praze
(1 ks)
1 516 Kč
4 353 Kč
–41 %
Svatební šaty s řaseným topem a zdobením v pase
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 561 Kč
3 429 Kč
–41 %
Večerní šaty s nášivkami a hlubokým výstřihem do V
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 018 Kč
Made in EU
1 439 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s krajkou a síťovinou 617-3
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
872 Kč
Made in EU
2 366 Kč
–39 %
Romantické maxi svatební šaty s vyšívanou krajkou a tylem 672-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 434 Kč
Made in EU
od 2 318 Kč –39 %
Dlouhé španělské šaty na jedno rameno 317-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 405 Kč
Detailní popis produktu
Dámská taška přes rameno z khaki nylonu koženkovými vložkami - Rovicky
Tato dámská kabelka ROVICKY v sobě spojuje eleganci, pohodlí a každodenní funkčnost. Díky svému všestrannému barevnému provedení a zlatým akcentům je perfektním doplňkem k různým outfitům – od městských outfitů až po elegantnější outfity. Je to praktická malá kabelka přes rameno , která vypadá elegantně a zároveň unese vaše nezbytnosti.
Nejdůležitější výhody:
- Elegantní, městský styl vhodný pro každou příležitost.
- Vysoce kvalitní zpracování a důraz na detail.
- Nastavitelný popruh až do délky 128 cm.
- Zapíná se zipem - bezpečí vašich věcí.
Prostorný interiér v elegantním provedení
Přestože taška vypadá lehká a kompaktní, její vnitřek příjemně překvapí svým praktickým uspořádáním.
- Prostorná hlavní kapsa pojme tablet, knihu, telefon, peněženku, kosmetiku a další drobnosti. Uvnitř najdete také další kapsu na zip, ideální na klíče nebo dokumenty, a otevřenou kapsu, kam si můžete rychle vložit telefon nebo lístek.
- Dámská taška přes rameno má navíc vnější kapsu na zip, která se nachází na zadní straně tašky.
Minimalistický design, který si můžete snadno přizpůsobit
- Kabelka přes rameno zaujme svým čistým, minimalistickým tvarem, který je umocněn hnědými ekokůžemi a elegantním logem ROVICKY®.
- Díky zlatému kování získává celek decentní, elegantní charakter.
- Nastavitelný popruh umožňuje nošení jak klasicky na rameni , tak i přes tělo – pohodlí a styl zde jdou ruku v ruce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Hnědá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Maximální délka pásku: | 128 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1525.33 |
4 922 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 001 Kč
Made in EU
2 518 Kč
–39 %
Prošívaná messenger taška na zlatém řetízku
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 517 Kč
Made in EU
1 328 Kč
–39 %
Dámská messenger taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
800 Kč
Made in EU
2 749 Kč
–39 %
Niewielka, rockowa listonoszka damska z nitami - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 656 Kč
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
dámská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
760 Kč
Made in EU
1 598 Kč
–39 %
Malá dámská poštovní taška lemovaná džínovým materiálem
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
963 Kč
Made in EU
1 418 Kč
–39 %
Dámská kostkovaná brašna se vzorem krokodýlí kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
854 Kč
Made in EU
947 Kč
–39 %
Dámská kabelka s jednou přihrádkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
571 Kč
Made in EU
1 516 Kč
–39 %
dámská plastová taška přes rameno s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Půlkruhá dámská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
753 Kč
–39 %
Stylová peněženka s dlouhým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Dámská taška přes rameno z ekologické kůže 2v1
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
1 580 Kč
–39 %
Dámská taška z ekokůže s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
1 041 Kč
–39 %
Taška přes rameno v módní barvě
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
627 Kč
Made in EU
738 Kč
–39 %
Elegantní dámská kabelka na řetízek
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
445 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
