turistický batoh se zapínáním na zip
Kód: ROV-29876-UNIW ROV-29875-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
Pánská jednoduchá mikina bez kapuce Justin
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 228 Kč
Made in EU
Pánský strukturovaný svetr s kulatým výstřihem - V1 OM-SWSW-0181
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
637 Kč
Made in EU
3 635 Kč
–44 %
Pánský svetr DV2510_TORINO Baldinini Trend
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
2 020 Kč
Made in EU
od 1 459 Kč –44 %
Pánský svetr na zip WX2232
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 806 Kč
Made in EU
3 999 Kč
–44 %
Pánský svetr AU7360C Alpha Studio
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
2 222 Kč
Made in EU
Pánský rolákový svetr s kostkovaným úpletem V2 OM-SWTN-0157
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
685 Kč
Made in EU
Pánský pletený svetr s roztaženým límcem - V3 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
675 Kč
Made in EU
Pánský svetr s cikcak vzorem V1 OM-SWSW-0147
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
753 Kč
Detailní popis produktu
Tmavě modrý a oranžový turistický batoh se zapínáním na zip - Peterson
Tento malý trekingový batoh od PETERSON byl navržen pro outdoorové aktivity, kde je důležité pohodlí, lehkost a rychlý přístup k základnímu vybavení.
- Extrémně lehký – váží pouze 180 g, nezatěžuje záda.
- Kompaktní velikost – ideální pro outdoorové aktivity.
- Praktické trekingové detaily - boční síťované kapsy na láhev s vodou nebo vodní filtr - vše po ruce, když záleží na čase a pohodlí.
- Univerzální použití – funguje dobře jak v lese, tak na kole.
Promyšlený interiér – překvapivě prostorný
- Vnitřek batohu obsahuje hlavní přihrádku s robustním zipem. Přestože je kompaktní, snadno se do něj vejde láhev s vodou, termoska, svačina a další nezbytnosti.
- Praktický interiér ideální pro krátké túry, cyklistické výlety nebo do města.
Boční kapsy – vždy po ruce
Batoh má po stranách dvě elastické síťované kapsy , do kterých se vejde láhev s vodou, termoska nebo skládací deštník. To vám umožní rychlý přístup k pití nebo drobným předmětům, aniž byste museli batoh sundávat.
Multifunkční společník – trekking, město, kolo
- Tento batoh je perfektním řešením pro jednodenní výlety do hor, procházky lesem, aktivní den ve městě nebo i dojíždění do práce na kole.
- Díky kompaktním rozměrům (23 × 37 × 11 cm) vás netíží, ale vejde se do něj vše, co skutečně potřebujete.
Lehkost a pohodlí při nošení – bez kompromisů
Ramenní popruhy jsou dobře tvarované a polstrované měkkou, prodyšnou síťovinou. Batoh nejen skvěle vypadá, ale je také velmi pohodlný na nošení po celý den.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 37 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Maximální délka postroje: | 75 cm |
Made in EU
1 557 Kč
–39 %
cestovní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
938 Kč
Made in EU
1 852 Kč
–39 %
Cestovný batoh s priestorom pre notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 116 Kč
Made in EU
752 Kč
–39 %
Cestovní batoh-příruční zavazadlo do letadla
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
453 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Velký polyesterový cestovní batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Made in EU
1 144 Kč
–39 %
měkký školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Městský batoh na notebook s držákem na kufr
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Made in EU
2 481 Kč
–39 %
Sportovní batoh s přihrádkou na notebook
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
1 495 Kč
Made in EU
968 Kč
–39 %
Velký, prostorný batoh s prostorem pro notebook - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 851 Kč
–39 %
cestovní batoh ideální jako příruční zavazadlo v letadle
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 115 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Cestovní batoh s prostorem pro notebook a USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
1 715 Kč
–39 %
Velký černý cestovní batoh na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 033 Kč
Made in EU
1 616 Kč
–39 %
cestovní batoh z polyesteru, zavěšený na nastavitelných popruzích
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
974 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Prostorný batoh-taška ze syntetického materiálu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
346 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
cestovní batoh s nastavitelnými ramenními popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 162 Kč
Made in EU
1 008 Kč
–39 %
Taška přes rameno s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
