Velká dámská nákupní taška z ekokůže
Kód: ROV-30903-UNIW ROV-30901-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
4 972 Kč
–40 %
Dlouhé plisované šaty s korzetem a šněrováním vzadu 77003-3
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 960 Kč
Made in EU
2 803 Kč
–39 %
Dlouhé šaty bez rukávů s krajkovým výstřihem LEA 211-2
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 699 Kč
Made in EU
4 510 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s tenkými ramínky, odhalená záda
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 685 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–39 %
Lesklé, ohromující nařasené šaty 563-2 COSIMA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 137 Kč
Made in EU
1 687 Kč
–44 %
Jednoduché dlouhé šaty maxi VT090 VENATION
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
943 Kč
3 063 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s růží, páskem a rozparkem 653-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
1 990 Kč
–39 %
luxusní dlouhé šaty brokáts elegantním střihem 636-1 VERONICA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
5 675 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka se širokou tylovou sukní
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
3 378 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s vlečkou a spadlými rameny s korálky
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
4 671 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka s rozparkem na nohavici
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 780 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč –39 %
dlouhé saténové šaty na jedno rameno s růžemi 580-2 AURORA
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
od 1 059 Kč
Made in EU
2 575 Kč
–39 %
saténové dlouhé šaty s výstřihem na zádech 419-1 OPERLA
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 561 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–40 %
Dlouhé společenské a večerní Lesklé šaty bez ramínek šaty bez rukávů
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 764 Kč
Made in EU
2 581 Kč
–41 %
Maxi šaty se zavazovacím výstřihem K042
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 518 Kč
Made in EU
3 666 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s volánky, výstřihem vpředu a vzadu 77001-3
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 182 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
saténové dlouhé šaty s výstřihem na zádech 547-1 PERLA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Detailní popis produktu
Velká, černá dámská nákupní taška z ekokůže - Peterson
Stylová, velká dámská nákupní taška vyrobená z ekokůže. Její měkká textura je poutavá a zlaté detaily jí dodávají luxusní nádech. Tento model kombinuje prostornost s ženskostí a umožňuje vám snadno se do něj vejít vše, co potřebujete pro každodenní použití – aniž byste museli obětovat eleganci.
Proč ji budeš milovat?
- exkluzivní design – lesklá textura a zlaté kování,
- velmi prostorná – ideální pro aktivní ženy,
- pohodlné rukojeti pro nošení na rameni nebo v ruce,
- zapínáno zipem – bezpečí vašich věcí,
- funkční nástroj – objednejte si příslušenství,
- ideální do kanceláře, na univerzitu, na nákupy i na každodenní výlety.
Prostorný interiér – všechno má své místo
Taška má jednu velkou hlavní přihrádku na zip, do které se snadno vejde složka A4, kosmetická taštička, láhev s vodou, deštník nebo peněženka.
Uvnitř také najdete:
- kapsa na zip – ideální na dokumenty, klíče nebo telefon,
- otevřená vnitřní kapsa – rychlý přístup k nejpotřebnějším věcem.
Béžová podšívka s motivem rybí kosti dodává interiéru eleganci a usnadňuje hledání obsahu.
Pohodlné nošení po celý den
- Dlouhá ucha, vysoká 28 cm, zajišťují pohodlí při nošení tašky v ruce i na rameni.
- Při nošení perfektně padne, aniž by klouzala nebo nadměrně zatěžovala ramena. Lehce vyztužené dno s kovovými nožičkami chrání tašku před oděrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 31 cm |
| Šířka: | 52 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška rukojeti: | 28 cm |
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Velký dámský shopper z nylonové tkaniny
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská polyesterová plážová taška s kotvami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Jednokomorová dámská shopper kabelka se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
3 991 Kč
–39 %
Velká dámská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
2 404 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Liv FL41
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 170 Kč
Made in EU
1 105 Kč
–39 %
shopper taška s kapacitou A4 - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
666 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
sportovní tréninková taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
prostorná dámská taška s přihrádkou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
dámská nákupní taška shopper se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
4 246 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 589 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Dámská letní/plážová nákupní taška
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
508 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká dámská shopper kabelka taška na jaro-léto
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
411 Kč
Made in EU
1 341 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z ekokůže, zapínání na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
shopper taška se zipem - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
1 213 Kč
–39 %
nylonová shopper taška s odnímatelným a nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
731 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Stylová shopper taška z eko kůže s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
