Velká dámská peněženka na zip z přírodní kůže
Kód: ROV-26914-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 204 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 336 Kč
Made in EU
3 121 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 836 Kč
Made in EU
3 150 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 853 Kč
Made in EU
2 312 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 360 Kč
Made in EU
1 553 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
941 Kč
Made in EU
1 277 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
774 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
682 Kč
Made in EU
1 927 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 168 Kč
Made in EU
2 746 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 615 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
916 Kč
Made in EU
2 936 Kč
–44 %
Módní šaty se stojáčkem a vázáním M447
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 640 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
905 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
1 423 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
863 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská peněženka na zip z přírodní kůže - Lorenti
- Materiál a zpracování | Měkká přírodní kůže s crocco texturou. Přední stranu navíc zdobí pruh posetý zirkony;
- Promyšlená velikost | Model má rozměry 9,5 x 18 x 4 cm, díky čemuž se skvěle hodí pro každodenní potřeby a zároveň se vejde do každé kabelky;
- Je držitelem osvědčení o registraci | Speciálně navržený tak, aby vyhovoval také vašemu osvědčení o registraci;
- Ochrana karet a dokumentů | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu;
- Dárková krabička | Peněženka je zabalena v elegantní dárkové krabičce.
Dodává se s klíčenkou
Sada obsahuje stylovou klíčenku, která může sloužit jako praktický a stylový doplněk k vašim klíčům.
Rozměry klíčenky: 12 x 4,5 cm
Průměr prstenu: 3 cm
Organizace interiéru
Velká třídílná peněženka se zipem, který zaručí bezpečnost uloženého obsahu. Je vybaven:
- Kapsa na mince: Jedna pohodlná kapsa na zip pro rychlý přístup k mincím.
- Kapsy na bankovky: Dvě prostorné kapsy, do kterých se vejdou všechny vaše bankovky.
- Přihrádky na karty a doklady: Až 9 přihrádek, do kterých se vejdou kreditní karty, doklady a další potřebné předměty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051219306 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 18 cm |
| Tloušťka: | 4 cm |
Made in EU
1 046 Kč
–39 %
dámská peněženka na karty, přírodní a eko kůž
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
630 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka na karty z ekokůže, horizontální
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
dámská peněženka ve stylu penálu z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
421 Kč
Made in EU
889 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
819 Kč
Made in EU
1 077 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
649 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z lakované ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
1 046 Kč
–39 %
Velká lakovaná dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
1 339 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
807 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
1 438 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
866 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
