Velká prostorná taška na notebook
Kód: ROV-5935-UNIW ROV-5933-UNIW ROV-5934-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 434 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
797 Kč
od 4 779 Kč –35 %
Zimní kožený kabát s podšívkou z králičí srsti
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
od 3 083 Kč
Made in EU
od 1 194 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 663 Kč
23 950 Kč
–31 %
Pánský dlouhý kabát M65 z italské hovězí kůže v armádním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
16 518 Kč
16 062 Kč
–31 %
Zimní péřový kabát z pravé jehněčí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 077 Kč
Vrácení zdarma
6 968 Kč
–44 %
Pánský luxusní kožený kabát s péřovou výplní - Černý XL
Skladem v Praze
(1 ks)
3 879 Kč
7 011 Kč
–31 %
Pánský kabát z italské kůže v klasickém elegantním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 835 Kč
od 12 342 Kč –31 %
Zimní dlouhý kabát z jehněčí kůže s péřovou výplní a kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 512 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
od 17 325 Kč –31 %
Zimní pilotní kabát z jehněčí kůže s kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 11 948 Kč
17 168 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 840 Kč
od 983 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP1000
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
17 128 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s přírodní vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 813 Kč
od 254 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP990
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 121 Kč
od 16 652 Kč –31 %
Zimní pilotní kabát z pravé kůže s kožešinovou kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 11 485 Kč
6 968 Kč
–31 %
Zimní kožený kabát s kapucí v prodlouženém střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 805 Kč
Detailní popis produktu
Rovicky® velká, prostorná taška na notebook 15palcový model "sportovní NB0996-S-4566 NAVY
Prostorná taška na notebook. Vyrobena z odolného, na dotek velmi příjemného materiálu. Jedna přihrádka se zapínáním na bezpečný zip. Velká kapsa vpředu, zapíná se také na zip. Do ní se snadno vejde A4. Velmi praktická a krásná!
Parametry:
- Velikost: 31x36x5 cm
- Výška rukojeti: 10 cm
- Počet komor: 1
- Počet kapes: 1
- Zapínání: zip
- Kování: stříbrné
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Notebook a Business Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Textil |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Model/typ: | na notebook |
| Rozměr: | Velmi velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Sezóna: | jaro léto |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Zapínání: | Zip |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Pásek: | Konstantní |
| Speciální funkce: | přihrádka na notebook |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Maximální úhlopříčka matice: | 15" |
| Výška: | 31 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Tloušťka: | 5 cm |
| Výška rukojeti: | 10 cm |
2 687 Kč
–42 %
Kožená aktovka na notebook 15.6 palců cowskin
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 535 Kč
od 3 640 Kč –35 %
Kožená aktovka na notebook
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 348 Kč
Made in EU
889 Kč
–39 %
Velká, prostorná pánská taška vyrobená z odolné codury
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
2 973 Kč
–42 %
Business pánská kožená taška na rameno
Doručení 10-15 dní
(5 ks)
1 699 Kč
2 366 Kč
–42 %
Pánská kožená taška na notebook business aktovka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 352 Kč
Made in EU
664 Kč
–39 %
Polyesterová taška se širokým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
400 Kč
od 3 866 Kč –35 %
Kožená aktovka na notebook NW263
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 495 Kč
od 2 493 Kč –42 %
Pánská business taška do ruky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 425 Kč
od 5 007 Kč –35 %
Kožená taška na notebook NW236
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 230 Kč
Made in EU
1 697 Kč
–39 %
Stylová taška na notebook do 14 palců z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 022 Kč
od 8 223 Kč –31 %
Kožená taška na notebook NW245
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 5 671 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
