Vintage kožená taška pro muže
Kód: ROV-19693-UNIW ROV-19694-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
od 9 978 Kč –31 %
Zimní pánský kabát z pravé ovčí kůže s pravým kožichem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 882 Kč
od 562 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP997
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 268 Kč
od 3 683 Kč –35 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP991
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 376 Kč
od 16 652 Kč –31 %
Zimní pilotní kabát z pravé kůže s kožešinovou kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 11 485 Kč
od 524 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP1003
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 250 Kč
od 470 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP1001
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 224 Kč
11 929 Kč
–31 %
Středně dlouhý kabát z hovězí kůže s dvouřadým zapínáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 227 Kč
od 11 634 Kč –31 %
Silný safari kabát z pravé hovězí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 023 Kč
Vrácení zdarma
6 968 Kč
–44 %
Pánský luxusní kožený kabát s péřovou výplní - Černý XL
Skladem v Praze
(1 ks)
3 879 Kč
od 1 223 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP996
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 612 Kč
Made in EU
1 139 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
633 Kč
od 1 177 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP994
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 589 Kč
od 808 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP995
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 404 Kč
6 710 Kč
–35 %
Pánský zimní kabát z jehněčí kůže s límcem a prošíváním
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
4 329 Kč
od 1 206 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP987
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 603 Kč
od 4 779 Kč –35 %
Zimní kožený kabát s podšívkou z králičí srsti
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
od 3 083 Kč
Detailní popis produktu
Vintage kožená taška pro muže - Peterson
- Nejvyšší kvalita zpracování | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže. Použití pečlivě vybraných materiálů je zárukou dlouhého používání.
- Pevná povrchová úprava | Uvnitř je podšita praktickou podšívkou. Taková povrchová úprava je nezbytná, pokud má vnitřek messenger bag zůstat v původním stavu po mnoho let!
- Pohodlí a komfort nošení | Messenger bag je zavěšena na dlouhém nastavitelném popruhu s pevným zapínáním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 23 cm |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
Made in EU
2 070 Kč
–39 %
Malá kožená pánská taška přes rameno s kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 247 Kč
Made in EU
672 Kč
–39 %
Pánská messenger taška s klopou z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
405 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Praktická pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
2 286 Kč
–39 %
Pánská kožená pracovní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 377 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Pánská městská messenger taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Made in EU
2 012 Kč
–39 %
Pánská kožená taška na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 212 Kč
Made in EU
1 559 Kč
–39 %
Elegantní kožená pánská taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
939 Kč
Made in EU
1 776 Kč
–39 %
pánská kožená taška přes rameno s pouzdrem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 070 Kč
Made in EU
2 443 Kč
–39 %
Pánská hnědá kožená taška přes rameno se zlatými detaily
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 472 Kč
Made in EU
1 559 Kč
–39 %
pánská taška přes rameno z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
939 Kč
Made in EU
1 133 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
689 Kč
–39 %
Kompaktní pánská polyesterová messenger taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
415 Kč
Made in EU
1 385 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
835 Kč
Made in EU
1 362 Kč
–39 %
Sportovní taška do ruky a přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
2 070 Kč
–39 %
Pánská kožená messenger taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 247 Kč
Made in EU
3 425 Kč
–39 %
kožená pánská taška na dokumenty s prostorem na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
2 063 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
