Vysoké Dámské Tenisky Zateplené Big Star OO274A355
Kód: BO-38774-19 BO-38774-21 BO-38774-B BO-38774-D BO-38774-F BO-38720-19 BO-38720-21 BO-38720-D BO-38720-F Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 055 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s dlouhým rukávem M273
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 797 Kč
Made in EU
Dresowa sukienka z rozcięciem z przodu czarna M845
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 670 Kč
Made in EU
2 224 Kč
–41 %
Šaty volného trapézového střihu A310
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 308 Kč
Made in EU
2 093 Kč
–39 %
Dvoubarevné šaty se třemi zipy 497-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 269 Kč
Made in EU
2 494 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty s bočními rozparky a dlouhými rukávy M313
Doručení 3-4 dny
(7 ks)
1 468 Kč
Made in EU
2 707 Kč
–41 %
Oversize šaty s dlouhým rukávem a kapucí M269
Doručení 3-4 dny
(6 ks)
1 593 Kč
Made in EU
2 417 Kč
–41 %
Midi mikinové šaty s dlouhými rukávy M329
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 422 Kč
Made in EU
2 785 Kč
–41 %
Pouzdrové šaty s pruhovanou žebrovanou úpravou M461
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 639 Kč
Made in EU
3 221 Kč
–41 %
Dámská tunika pulovr se zipy MOE M676
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 895 Kč
Made in EU
2 417 Kč
–41 %
Volné trapézové šaty s kapucí a kapsami M328
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 422 Kč
Made in EU
2 282 Kč
–41 %
Bavlněné volné šaty s kapucí M215
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 343 Kč
1 488 Kč
–50 %
Dlouhé Gothic šaty s kapucí a rozparky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
744 Kč
Made in EU
1 992 Kč
–41 %
Midi šaty s dlouhým rukávem sportovní A206
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 172 Kč
od 954 Kč až –50 %
Dámské mikinové šaty s flísem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 477 Kč
Made in EU
1 934 Kč
–41 %
Extrémně ženské pohodlné šaty A345
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 138 Kč
Made in EU
2 804 Kč
–41 %
Šaty z teplákového materiálu s dlouhým rukávem M330
Doručení 3-4 dny
(6 ks)
1 649 Kč
Detailní popis produktu
Dámské tenisky značky Big Star jsou ideální kombinací pohodlí a stylu. Vyrobené z textilního materiálu, usazené na platformě s dezénem, zajišťují komfort a stabilitu při každém kroku. Svršek sahající nad kotník navíc chrání nohu a šněrování umožňuje dokonalé přizpůsobení. Na boku bot se nachází jemné logo značky, které jim dodává charakter. Široké, zaoblené špičky zaručují pohodlí a zateplení měkkou obuvnickou podšívkou zajišťuje teplo v chladnějších dnech. Tyto tenisky budou vynikající volbou na podzim a zimu, spojující módní vzhled s funkčností. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23/37-23,5/38-24,5/39-25/40-25,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní Tenisky Sneakers |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/38720.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Typ izolace: | Ano |
| Platforma/Podrážka: | 3,5 cm |
| Vrchní výška: | 12 cm |
| Horní šířka: | 10 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 32 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 24 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Výška: | wysokie |
| Špička: | kulatá |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| Další funkce: | Neí |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1664 |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dámské tenisky s třásněmi Dorivelle
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
659 Kč
Made in EU
3 420 Kč
–44 %
Dámské tenisky New Balance WL373XB2
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 900 Kč
Made in EU
5 955 Kč
–37 %
Dámské tenisky TERREX AX3 MID GTX W Adidas
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 722 Kč
Made in EU
5 591 Kč
–37 %
Dámské tenisky NIKE PEGASUS 41 Nike
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
3 495 Kč
Made in EU
4 498 Kč
–37 %
Dámské tenisky HANDBALL SPEZIAL W Adidas
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 811 Kč
Made in EU
4 133 Kč
–37 %
Dámské tenisky TERREX EASTRAIL 2 R.RDY W Adidas
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
2 584 Kč
Made in EU
1 016 Kč
–36 %
Dámské sportovní boty na platformě Janelora
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
647 Kč
Made in EU
4 240 Kč
–44 %
Dámské tenisky W NIKE JUNIPER TRAIL 3 Nike
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 356 Kč
Made in EU
3 215 Kč
–44 %
Dámské tenisky W NIKE CHARGE SUEDE SE Nike
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
1 786 Kč
Made in EU
4 862 Kč
–37 %
Dámské tenisky Nike Air Force 1 ’07 Nike
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
3 039 Kč
Made in EU
3 010 Kč
–44 %
Dámské tenisky RUN 60s 3.0 Adidas
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
1 673 Kč
Made in EU
od 526 Kč –36 %
Klasické Dámské Tenisky Omerta
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
od 335 Kč
Made in EU
1 143 Kč
–36 %
Dámské tenisky Big Star T274022
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
728 Kč
Made in EU
3 159 Kč
–44 %
Dámské tenisky D'LITES FRESH START Skechers
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 755 Kč
Made in EU
3 215 Kč
–44 %
Dámské tenisky New Balance GW500BLS
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 786 Kč
Made in EU
3 420 Kč
–44 %
Dámské tenisky Duramo 10 Adidas
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 900 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
