Vzorovaná cestovní taška na příruční zavazadlo
Kód: ROV-21688-UNIWSouvisející produkty
od 867 Kč až –50 %
Ochranný obal na kufr – elastický, kreslený motiv
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 434 Kč
Made in EU
Značkový měkký kufr M STL2240
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 673 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
1 044 Kč
od 502 Kč až –52 %
Ochranný elastický obal na kufr proti prachu a poškození
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 239 Kč
Made in EU
od 4 274 Kč –39 %
Sada cestovních kufrů z ABS plastu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 2 575 Kč
Made in EU
6 134 Kč
–39 %
Značkové kufry sada 3v1 s TSA kombi zámky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
3 696 Kč
Made in EU
2 715 Kč
–39 %
Středně velký kufr s TSA zámkem a 4 kolečky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 636 Kč
Made in EU
1 890 Kč
–39 %
kufr z polypropylenu střední velikosti s tvrdou skořepinou
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
1 139 Kč
Made in EU
od 1 734 Kč –39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 1 044 Kč
Made in EU
2 380 Kč
–39 %
Malý značkový cestovní kufr s madlem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 434 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–39 %
Značkový cestovní kufr s výsuvnou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
1 080 Kč
od 821 Kč až –50 %
Elastický ochranný obal na kufr s kresleným potiskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 411 Kč
Made in EU
od 1 734 Kč –39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
od 1 044 Kč
Made in EU
1 576 Kč
–39 %
malý příruční kufr z polypropylenu
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
950 Kč
od 834 Kč až –50 %
Elastický obal na kufr s motivem mapy světa – ochranný potah
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 417 Kč
Detailní popis produktu
Vzorovaná cestovní taška na příruční zavazadlo - Peterson
Pohodlná jednokomorová cestovní taška. Zdobena botanickým potiskem. Vyrobena tak, aby splňovalo požadavky leteckých společností na bezplatné příruční zavazadlo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní Tašky a Zavazadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051203909 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | cestovní tašky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | rostlinný |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Tloušťka: | 20 cm |
| Výška rukojeti: | 20 cm |
| Maximální délka pásku: | 132 cm |
od 9 088 Kč –31 %
Kožený cestovní kufr na kolečkách
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 268 Kč
Made in EU
1 598 Kč
–36 %
Sportovní Cestovní Taška Big Star NN574193
Doručení 2-3 dny
(2 ks.)
1 018 Kč
1 684 Kč
–47 %
Pánská cestovní taška do ruky – lehká a prostorná na víkend
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
887 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Cestovní taška do příručního zavazadla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
od 5 448 Kč –35 %
Velká sportovní taška přírodní kůže NW1020
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 515 Kč
od 329 Kč –52 %
Jednobarevná taška držící teplotu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 157 Kč
od 6 853 Kč až –35 %
Masivní cestovní taška z pravé kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 562 Kč
od 6 116 Kč –35 %
Velká cestovní taška přírodní kůže NW1012
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 946 Kč
5 053 Kč
–35 %
Velká cestovní taška pravá kůže NW1002
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 260 Kč
9 768 Kč
–31 %
Pánská kožená cestovní taška na kolečkách s madlem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
6 736 Kč
Made in EU
1 598 Kč
–36 %
Sportovní Cestovní Taška Big Star NN574191
Doručení 2-3 dny
(3 ks.)
1 018 Kč
od 3 067 Kč až –42 %
Cestovní taška s kolečky a prostorem na oblek nebo šaty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 753 Kč
7 040 Kč
–35 %
Kožená cestovní taška s texturou krokodýlí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 542 Kč
1 808 Kč
–47 %
Cestovní taška přes rameno s velkou kapacitou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
952 Kč
8 011 Kč
–31 %
Velká cestovní taška přírodní kůže NW1011
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
5 525 Kč
Made in EU
3 830 Kč
–44 %
Cestovní taška Y4Q089_YMA9J Emporio Armani
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 128 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
