Zateplené Dámské Tenisky Na Platformě Big Star OO274796
Kód: BO-38718-21 BO-38718-B BO-38718-H Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 359 Kč
–41 %
Šaty s dlouhým rukávem, cetka A191
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 388 Kč
od 1 405 Kč až –50 %
volné šaty s límečkem pro podzim a zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 703 Kč
Made in EU
2 804 Kč
–41 %
Šaty z teplákového materiálu s dlouhým rukávem M330
Doručení 3-4 dny
(6 ks)
1 649 Kč
Made in EU
2 456 Kč
–41 %
Velurové midi šaty s kapucí A414
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 445 Kč
Made in EU
2 707 Kč
–41 %
Oversize šaty s dlouhým rukávem a kapucí M269
Doručení 3-4 dny
(6 ks)
1 593 Kč
Made in EU
2 610 Kč
–41 %
Volné šaty s dlouhými rukávy, v pase na šňůrku A606
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 536 Kč
Made in EU
2 581 Kč
–41 %
Asymetrická tunika se širokým límcem MOE M477
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 518 Kč
Made in EU
1 992 Kč
–41 %
Midi šaty s dlouhým rukávem sportovní A206
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 172 Kč
Made in EU
2 755 Kč
–41 %
Oversize tunika s rozparky na bocích BeWear B101
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 621 Kč
Made in EU
2 456 Kč
–41 %
Volné šaty z příjemného sametu s kapucí A413
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 445 Kč
Made in EU
Ležérní pletené šaty pod kolena NU467
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 349 Kč
Made in EU
3 218 Kč
–41 %
Dámská tunika pulovr se zipy MOE M676
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 893 Kč
Made in EU
2 494 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty s bočními rozparky a dlouhými rukávy M313
Doručení 3-4 dny
(7 ks)
1 468 Kč
Made in EU
3 055 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s dlouhým rukávem M273
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 797 Kč
Detailní popis produktu
Dámské tenisky od značky BIG STAR jsou osazeny na platformě z gumového materiálu. Vyrobeno z eko kůže. Zapíná se na zip a navíc má šněrování. Střed je oceněn kožešinou. Špička je zesílená. Šosová část až za kotník. Nezapomeňte si prohlédnout celou naši kolekci bot značky BIG STAR. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24,5/38-25,5/39-26/40-26,5/41-27cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní Tenisky Sneakers |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/38717.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plošina |
| Platforma/Podrážka: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 12 cm |
| Horní šířka: | 11 cm |
| Typ izolace: | Ano |
| materiál podrážky: | Guma |
| Délka zboží v centimetrech: | 31 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 21 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Výška: | wysokie |
| Špička: | kulatá |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| Další funkce: | ovčí kožich |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1302 |
| Výrobce: | Big Star |
od 969 Kč až –50 %
Lehká dámská obuv na každodenní nošení a volný čas
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 484 Kč
1 799 Kč
–42 %
Chunky sneakers s tkaničkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 028 Kč
Made in EU
4 498 Kč
–37 %
Dámské tenisky TERREX SOULSTRIDE R.RDY W Adidas
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
2 811 Kč
Made in EU
3 215 Kč
–44 %
Dámské tenisky W NIKE CHARGE SUEDE SE Nike
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
1 786 Kč
od 718 Kč až –50 %
Dámské tenisky se šněrováním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 359 Kč
Made in EU
3 867 Kč
–44 %
Dámské tenisky TRES-AIR UNO - EASY Skechers
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 149 Kč
od 338 Kč až –52 %
Dámské tenisky na platformě – robustní styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 161 Kč
Made in EU
6 320 Kč
–37 %
Dámské tenisky W NIKE AIR MAX 270 2 Nike
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 950 Kč
Made in EU
3 681 Kč
–44 %
Dámské tenisky UNO - GOLDEN AIR Skechers
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 045 Kč
Made in EU
4 240 Kč
–44 %
Dámské tenisky TERREX EASTRAIL 2 W Adidas
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 356 Kč
od 1 251 Kč až –50 %
Lehké sportovní tenisky pro muže s prodyšným svrškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 643 Kč
od 679 Kč až –52 %
Pletené tenisky na platformě pro každodenní nošení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 324 Kč
od 945 Kč až –50 %
Dámské tenisky s třpytkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 473 Kč
od 1 326 Kč až –50 %
Dámské tenisky na platformě – sportovní styl pro každodenní nošení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 663 Kč
od 973 Kč až –50 %
ponožkové tenisky na klínku
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 487 Kč
Made in EU
3 830 Kč
–44 %
Dámské tenisky VL COURT BOLD Adidas
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
2 128 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
