Ženské sněhové boty s platformou oteplenou kožešinou Xamella
Kód: BO-33593-B BO-33593-H BO-28470-B BO-33591-F Zvolte variantuSouvisející produkty
od 6 296 Kč –35 %
Krátká chlupatá dámská bunda z pravé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 062 Kč
3 063 Kč
–42 %
Pletená dámská bunda s chlupatým kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 751 Kč
od 2 683 Kč –35 %
Dámský krátký pletený svetr s kožešinovým lemem z lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 731 Kč
od 1 660 Kč –47 %
Dámská kožešinová bunda s vázáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 874 Kč
od 6 340 Kč –35 %
Kožich z mývalí kožešiny – zateplený dámský kabát
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 090 Kč
3 220 Kč
–42 %
Crop kožich s dlouhým rukávem, bez kapuce
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 840 Kč
od 5 403 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kapucí a lemem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 486 Kč
od 3 490 Kč –35 %
Dámský lehký kožíšek pravá králičí srst
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 252 Kč
2 914 Kč
–42 %
Krátký huňatý kabátek z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 665 Kč
od 5 185 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kapucí a lemem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 345 Kč
od 2 911 Kč –35 %
Krátký dámský pletený cardigan s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 878 Kč
Made in EU
2 756 Kč
–44 %
Dámský kabát krátký ELMIRIS kožešinový TY4994
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
1 523 Kč
od 4 551 Kč –35 %
Dámský oversize cardigan s límcem z liščí a mývalí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 937 Kč
Made in EU
3 080 Kč
–44 %
Dámský zimní kabát LUXERII dlouhý kožešinový TY4688
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 702 Kč
od 6 058 Kč až –35 %
Stylový zimní kožich z pravé lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 909 Kč
od 4 333 Kč –35 %
Dámský dlouhý svetr s kapucí a lemem z pravé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 796 Kč
Detailní popis produktu
Trendy sněžnice s krajky na kotník. Uvnitř zateplené tlustou syntetickou vlna. Vyrobené z ekologického semiše. Osazené na tlusté platformě z gumy, která skvěle izoluje od chladného povrchu. Ideální pro mrazivé dny. Módní styl, který je populární už několik sezón, se skvěle hodí do podzimního a zimního stylu! Tento model je také k dispozici v dětských velikostech. Vytvořte kompletní sestavu maminky + dítě! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-22,5/37-23/38-23,5/39-24/40-24,5/41-25,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | zelená |
| Barva podrážky: | béžový |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Typ izolace: | Ano |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 11 cm |
| Horní šířka: | 12 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | srst |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Celková hmotnost v gramech: | 1063.33 |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
1 451 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Prošitím Big Star SS274128
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
925 Kč
Made in EU
2 537 Kč
–36 %
Veganské Sněhule Na Platformě D.Franklin DFSH371004
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 616 Kč
Made in EU
1 590 Kč
–36 %
Dámské zimní boty na zip Lee Cooper LCJ 25 44 3931 Dámské zimní boty
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 013 Kč
Made in EU
1 396 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožešinou Briselle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
889 Kč
Made in EU
859 Kč
–36 %
Dámské sněhule s teplou podšívkou Serenne
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
547 Kč
Made in EU
720 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Nízkým Svrškem Izamine
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
459 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dámské zimní boty na tlusté podrážce Caliksa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
701 Kč
Made in EU
3 524 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodní semiš D.Franklin DFSH375006
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 244 Kč
Made in EU
2 654 Kč
–36 %
Nízké Sněhule Na Silné Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 690 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Zip Progress PROGJ-21-16
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 123 Kč
Made in EU
2 638 Kč
–36 %
Dámské zimní boty z přírodního semiše Lee Cooper LCJ-25-01-3738
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 680 Kč
Made in EU
1 936 Kč
–36 %
Dámské zimní boty Na platformě Lee Cooper LCJ 25 03 3815
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 233 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Sněhule na platformě se zipem Big Star OO274886
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 741 Kč
–36 %
Dámské semišové sněhule na platformě nad kotníkem Rianaella
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 109 Kč
Made in EU
1 569 Kč
–36 %
Sněhule S Vázáním Na Platformě Mavora
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
999 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Zdobené Vyšší Zimní Boty Dámské Galivra
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
