Značkové boty na platformě voděodolné DFranklin - 39
Kód: BO-28407-D-SKLSouvisející produkty
od 4 333 Kč –35 %
Dámský dlouhý svetr s kapucí a lemem z pravé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 796 Kč
4 792 Kč
–35 %
Lehká kožešinová bunda pravý kožich králík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 091 Kč
od 2 778 Kč –42 %
Pletený dámský cardigan s umělou kožešinou a odnímatelným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 588 Kč
od 2 113 Kč –42 %
Krátký pletený svetr s umělou kožešinou a zapínáním na knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 208 Kč
od 3 047 Kč –35 %
Krátký pletený svetr s kožešinovým lemem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 966 Kč
od 6 765 Kč –35 %
kožešinový kabát s výstřihem do V – z mývalí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 365 Kč
od 2 911 Kč –35 %
Krátký dámský pletený cardigan s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 878 Kč
3 001 Kč
–42 %
Dámský pletený cardigan s umělou kožešinou kolem límce
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 715 Kč
od 2 239 Kč –42 %
Crop kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 280 Kč
od 1 106 Kč až –50 %
Měkký vzorovaný kožíšek s kapuci
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 553 Kč
od 1 256 Kč –47 %
Dámský pružný svetr s dekorativními uzly a jemnými průřezy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 661 Kč
od 1 847 Kč –42 %
Krátký dámský pletený svetr s kapucí a kožešinovým lemem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 056 Kč
od 2 853 Kč –42 %
Crop kožíšek dámská krátká bunda plyš s límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 631 Kč
3 557 Kč
–42 %
Krátký kožich chlupatý s kapucí a dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 033 Kč
od 2 716 Kč –42 %
kožešinový kabát s elegantním střihem a silným zateplením
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 552 Kč
od 4 903 Kč –35 %
kabát s mašlí – vlna + liška, oboustranný, krátký střih
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 164 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhové boty se silnou protiskluzovou podrážkou. Vyrobeno z veganských voděodolných materiálů. Střední část izolovaná syntetickou výplní. Tento model je odolný vůči mrazu a poskytuje optimální tepelné pohodlí.
Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.36-22,5/37-23,5/38-24/39-24,5/40-25,5/41-26,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | Černá |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Typ izolace: | Ano |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Obložení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4,5 cm |
| Vrchní výška: | 17 cm |
| Horní šířka: | 11,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 35 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 30 |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| Materiál vložky: | textil |
| Výška: | vysoký |
| Další funkce: | voděodolný |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Celková hmotnost v gramech: | 2100 |
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Kožešinou A Vzorem Deepanti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
od 1 553 Kč až –49 %
Zimní boty – sněhule MIX242
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 777 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Zdobené Vyšší Zimní Boty Dámské Galivra
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
od 1 034 Kč až –50 %
Zimní boty se zateplením a měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 517 Kč
Made in EU
680 Kč
–36 %
Ženské sněhule na platformě s přezkou a kožešinou Jesella
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
433 Kč
Made in EU
4 317 Kč
–36 %
Kožené Semišové Sněhule Boty Na Platformě A Klínu Maciejka 06769-29
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 749 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dámské Nízké Sněhule Natahovací S Teplým Kožíškem Mavelle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
618 Kč
Made in EU
1 826 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodního semiše Mairene
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 164 Kč
od 2 139 Kč –42 %
Zimní boty – sněhule MIX239
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 223 Kč
od 1 168 Kč až –50 %
Kotníkové zimní boty s kožešinou a šněrováním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 584 Kč
Made in EU
1 590 Kč
–36 %
Dámské zimní boty na zip Lee Cooper LCJ 25 44 3931 Dámské zimní boty
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 013 Kč
Made in EU
3 524 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodní semiš D.Franklin DFSH375006
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 244 Kč
Made in EU
1 686 Kč
–36 %
Dámské sněhule s kožíškem Irmara
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 074 Kč
od 791 Kč až –50 %
Dámské zateplené kotníkové boty s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 396 Kč
od 1 582 Kč –47 %
Zimní boty – sněhule MIX236
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 833 Kč
od 1 134 Kč až –50 %
Dámské zateplené slip-on boty s kožíškem a měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 567 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
