Navrhovaný model je dokonalým řešením pro muže, který ocení eleganci a pohodlí. Vyznačuje se výjimečnou funkčností díky promyšlenému designu: dvě prostorné přihrádky rozdělené přepážkou na zip, vhodné pro A4 nebo notebook, prostor pro vizitky, telefon a pera, pro lepší organizaci kancelářského příslušenství, otevřená kapsa na menší dokumenty na přední straně tašky, na zadní další uzavřená kapsa na praktické věci. Taška se uzavírá klopou se silným zámkem na klíče. Pohodlné držadlo pro přenášení v ruce a dlouhý ramenní popruh zajišťují pohodlné nošení. Ochranné nožičky chránící spodní část proti oděru. Celá Taška je vyrobena z přírodní lícové kůže s estetickým dokončeným středem. Všechny tyto prvky přispívají ke kvalitě naší aktovky a tato je opravdu dobrá. Nechť je síla s vámi. Pánská pracovní aktovka z kolekce Marco Mazzini. Jsem váš kufřík!
Černá kožená aktovka business pánská taška na notebook MARTINO
Kód: GAL-1559-UNIW GAL-1560-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
6 592 Kč
–35 %
Zimní péřový kabát z pravé jehněčí kůže s podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 253 Kč
od 4 779 Kč –35 %
Zimní kožený kabát s podšívkou z králičí srsti
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
od 3 083 Kč
11 842 Kč
–31 %
Pánský kožený kabát z jehněčí kůže s hřejivou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 167 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9144 (zn077e) + box
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
796 Kč
Made in EU
1 450 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
806 Kč
od 5 549 Kč –35 %
Pánský kabát z hovězí kůže v klasickém vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 580 Kč
od 470 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP1001
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 224 Kč
16 062 Kč
–31 %
Zimní péřový kabát z pravé jehněčí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 077 Kč
Made in EU
1 141 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
634 Kč
od 12 342 Kč –31 %
Zimní dlouhý kabát z jehněčí kůže s péřovou výplní a kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 512 Kč
6 968 Kč
–31 %
Zimní kožený kabát s kapucí v prodlouženém střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 805 Kč
od 983 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP1000
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
od 17 325 Kč –31 %
Zimní pilotní kabát z jehněčí kůže s kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 11 948 Kč
od 13 944 Kč –31 %
Zateplený kabát z jehněčí kůže s pravým kožíškem
Doručení 10-15 dní
(7 ks)
od 9 617 Kč
12 073 Kč
–31 %
Safari kabát z telecí kůže v klasickém retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 326 Kč
15 559 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s teplou vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
10 731 Kč
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Notebook a Business Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Výška s rukojetí: | 37 cm |
| Max. délka pásku: | 107 cm |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Max. velikosti notebooku: | 380 x 270 mm |
| Kolor główny: | czarny |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Velikost: | velká - vhodná na A4 |
| Garance: | 24 měsíce |
| Barva: | Černá |
| Pohlaví: | Muži |
| Parametry bepieczeństwa: | Parametry bepieczeństwa |
5 571 Kč
–35 %
Pánská kožená aktovka British Style gentleman bag
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 594 Kč
od 4 847 Kč –35 %
Masivní business taška s kapsami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 127 Kč
4 268 Kč
–35 %
Kožená taška na dokumenty business
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 754 Kč
od 2 428 Kč –42 %
Elegantní kožená taška na notebook travel 15 palců
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 388 Kč
od 2 493 Kč –42 %
Pánská business taška do ruky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 425 Kč
Made in EU
6 811 Kč
–39 %
Pánská ručně vyráběná aktovka MARCO MAZZINI - přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
4 153 Kč
4 300 Kč
–35 %
Kožená aktovka na notebook NW250
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 775 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Velká prostorná taška na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
369 Kč
Made in EU
3 864 Kč
–39 %
Pánská taška na notebook z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
2 328 Kč
Made in EU
Pánská kožená taška na notebook přes rameno SL02
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 3 385 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Velká, prostorná pánská taška vyrobená z odolné codury
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
4 207 Kč
–35 %
Kožená aktovka na notebook NW255
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 714 Kč
Made in EU
3 047 Kč
–39 %
Prostorná taška z přírodní kůže na 15" notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 836 Kč
5 694 Kč
–35 %
Kožená aktovka na notebook NW256
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 674 Kč
6 135 Kč
–35 %
Voděodolná kožená aktovka taška s pásky a přezkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 958 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Dodavatel Vero Stilo Leather Centro sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Stargardzka 11A, 54-156 Wrocław Poland |
