Vintage aktovka kožená pracovní taška pánská
Kód: SHO-32880125565-DARK BROWNSouvisející produkty
od 13 981 Kč –31 %
Zimní pánský kabát z jehněčí kůže s vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 9 642 Kč
17 168 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 840 Kč
od 4 779 Kč –35 %
Zimní kožený kabát s podšívkou z králičí srsti
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
od 3 083 Kč
od 5 549 Kč –35 %
Pánský kabát z hovězí kůže v klasickém vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 580 Kč
23 950 Kč
–31 %
Pánský dlouhý kabát M65 z italské hovězí kůže v armádním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
16 518 Kč
Made in EU
1 434 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
797 Kč
17 173 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s dvojitým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 844 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9144 (zn077e) + box
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
795 Kč
od 11 634 Kč –31 %
Silný safari kabát z pravé hovězí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 023 Kč
28 465 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
19 631 Kč
od 16 652 Kč –31 %
Zimní pilotní kabát z pravé kůže s kožešinovou kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 11 485 Kč
11 929 Kč
–31 %
Středně dlouhý kabát z hovězí kůže s dvouřadým zapínáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 227 Kč
5 551 Kč
–35 %
Pánský kožený kabát z hovězí kůže s dvouřadým zapínáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 581 Kč
od 1 387 Kč –47 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP999
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 730 Kč
od 808 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP995
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 404 Kč
17 128 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s přírodní vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 813 Kč
Detailní popis produktu
Vintage aktovka kožená pracovní taška pánská.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Notebook a Business Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Styl: | Business |
| Potisk / vzor: | Jednobarevný |
| Materiál: | Pravá hovězí kůže |
| Hlavní materiál: | Pravá kůže |
| Materiály podšívky: | Polyester |
| Hmotnost: | 2kg |
| Délka: | 42cm |
| Výška: | 33cm |
| Typ rukojeti/popruhu: | Odnímatelné |
| Typ kůže: | Hovězina |
| Zapínání: | Spona |
2 776 Kč
–35 %
Kožená aktovka na notebook NW254
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 791 Kč
od 2 493 Kč –42 %
Pánská business taška do ruky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 425 Kč
od 3 675 Kč –35 %
Kožená taška přes rameno NW226
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 371 Kč
Made in EU
1 697 Kč
–39 %
Stylová taška na notebook do 14 palců z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 022 Kč
od 4 513 Kč –35 %
Pánská prostorná taška
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 912 Kč
od 5 651 Kč až –35 %
Kožená taška přes rameno NW222
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 646 Kč
Made in EU
5 186 Kč
–39 %
Pánská kožená aktovka kancelářská business taška LORENZ
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
3 162 Kč
od 3 866 Kč –35 %
Kožená aktovka na notebook NW263
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 495 Kč
od 3 044 Kč –35 %
Kožená aktovka na notebook NW260
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 964 Kč
od 3 381 Kč –35 %
Masivní business taška v retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 181 Kč
Made in EU
832 Kč
–39 %
Odolná polyesterová taška na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
5 694 Kč
–35 %
Kožená aktovka na notebook NW256
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 674 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Velká prostorná taška na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
Pánská kožená taška na notebook Solier SL49 Brann
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 368 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | MICTW Supply Chain Service Singapore Private Limited |
|---|---|
| Adresa : | SG, Singapore, 04-08 Lazada One, 51 Bras Basah Road, 189554 |
| Zástupce výrobce v EU : | Royal CHoice spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Vosmíkových 930/12, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
| E-mail zástupce v EU : | info@perfect-dress.eu |
