Dámská horizontální peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Kód: ROV-30726-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
908 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 571 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 433 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
Made in EU
3 247 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 910 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
908 Kč
Detailní popis produktu
Dámská horizontální peněženka z červené ekokůže se zapínáním na patentku - Peterson
- Vyrobeno z krásné, hladké ekokůže.
- Vysoká funkčnost.
- Až 12 slotů na karty – ideální pro platební karty, věrnostní karty a dokumenty standardního formátu.
- Samostatná přihrádka na mince uzavíratelná odolným zipem - pohodlný přístup a bezpečnost.
- 1 přihrádka na bankovky.
- 2 kapsy na větší dokumenty - vejde se do nich mimo jiné i váš technický průkaz.
- Praktické fotookénko .
Přihrádky na karty a dokumenty
Uvnitř najdete praktické a dobře organizované uspořádání, které zajišťuje, že každý prvek má své místo.
Peněženka je vybavena:
- 12 slotů na karty – ideální pro platební, věrnostní nebo městské karty.
- 2 větší kapsy na dokumenty – vhodné pro dokumenty většího formátu.
Uspořádání přihrádek zajišťuje plný komfort používání – vše je viditelné, snadno dostupné a organizované.
Kapsy na mince a bankovky
Peněženka také poskytuje promyšlenou organizaci vašich peněz, takže rychle najdete vše, co potřebujete.
- Dvojitá kapsa na mince na zip - samostatná část peněženky, poskytuje bezpečné a organizované místo pro mince.
- 1 přihrádka na bankovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051249419 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
890 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
909 Kč
–39 %
peněženka z ekokůže s jemnou texturou, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
909 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 380 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
831 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
909 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 439 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
867 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
