Malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31293-UNIW ROV-31292-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 204 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 336 Kč
Made in EU
1 154 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
645 Kč
Made in EU
1 114 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
675 Kč
Made in EU
1 697 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
2 746 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 615 Kč
Made in EU
1 927 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 168 Kč
Made in EU
1 640 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
916 Kč
Made in EU
3 988 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 346 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
905 Kč
Made in EU
3 584 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 108 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
905 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
Detailní popis produktu
Malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku - 4U Cavaldi
Pokud máte rádi praktické a snadno viditelné doplňky v kabelce, je tato červená dámská peněženka skvělou volbou. Její kompaktní, horizontální design se pohodlně vejde do ruky a nezabere mnoho místa. Tento model je ideální pro každodenní použití – do práce, na nákupy nebo na rychlý večerní výlet.
- Dámská peněženka z přírodní kůže.
- Peněženka na karty, doklady a hotovost.
- Peněženka na mince.
- Kompaktní a pohodlné pro každodenní použití.
- Ideální pro malé a střední tašky.
Co se dovnitř vejde?
Interiér byl navržen tak, aby uspořádal nejdůležitější věci bez zbytečného „přetížení“:
- 7 slotů na karty - bankovní, věrnostní, městská,
- 3 širší kapsy na dokumenty skryté pod přihrádkami na karty,
- fotookno - rychlý přístup k nejdůležitější věci.
To je dobrá volba pro lidi, kteří dávají přednost tomu, aby měli vše na jednom místě, ale bez velké peněženky.
Rozdělte si peníze, jak chcete
Ne každý se vzdá hotovosti – proto vám tento model nabízí jednoduché a pohodlné uspořádání:
- 2 přihrádky na bankovky - můžete oddělit nominální hodnoty,
- kapsa na mince se zapínáním na patentku - snadné vyjímání drobných.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 36.67 |
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
987 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
663 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže, zapíná se na druk a sponu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
400 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 497 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
902 Kč
Made in EU
1 300 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
967 Kč
–39 %
Dámská lakovaná kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
609 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
367 Kč
Made in EU
564 Kč
–39 %
Malá, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
340 Kč
Made in EU
908 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
547 Kč
Made in EU
564 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
340 Kč
Made in EU
1 046 Kč
–39 %
Velká lakovaná dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
630 Kč
Made in EU
519 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
313 Kč
Made in EU
717 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s horizontálním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
432 Kč
Made in EU
1 046 Kč
–39 %
dámská peněženka na karty, přírodní a eko kůž
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
630 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
