dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Kód: ROV-31051-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 883 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
Made in EU
2 269 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 268 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty bez rukávů s pasem A090
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
3 162 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 860 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
909 Kč
Made in EU
2 301 Kč
–41 %
Elegantní šaty vypasovaného střihu a 3/4 rukávu A342
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 354 Kč
Detailní popis produktu
Červená dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk, vybavená RFID systémem - Peterson
- Luxusní dámská peněženka z pravé kůže | Elegantní dámská peněženka z lakované kůže s výraznou texturou inspirovanou krokodýlím vzorem . Intenzivní červená barva zdůrazňuje ženský styl a dodává exkluzivní nádech.
- Maximální kapacita a pohodlí | Až 17 přihrádek na karty , 4 kapsy na dokumenty a samostatné přihrádky na bankovky a mince z této peněženky dělají perfektní dámskou peněženku pro každodenní použití .
- Elegantní detaily | Stylové stříbrné kování , pevný zip a zapínání na patentku umocňují estetiku a odolnost peněženky.
- Praktický formát | Vertikální dámská peněženka , do které se vejde váš technický průkaz a větší dokumenty.
Extrémně prostorný interiér - perfektní peněženka na karty a dokumenty
Tato prostorná dámská peněženka byla navržena pro ženy, které očekávají funkčnost, pořádek a eleganci v jednom doplňku.
Vnitřek peněženky nabízí:
- 17 přihrádek na karty nebo dokumenty , včetně jedné průhledné – ideální na fotografii;
- 4 velké kapsy na dokumenty , včetně jedné průhledné;
- 2 samostatné přihrádky na bankovky ;
- 2 kapsy na mince na zip ;
- 1 další kapsa na zip na drobnosti.
Díky dvěma přihrádkám na peníze vám peněženka umožňuje ukládat dvě měny najednou .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051290428 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 15+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 16,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 4,5 cm |
Made in EU
930 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
1 481 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
892 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
1 382 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
833 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
868 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
762 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
