Malá dámská peněženka z pravé kůže
Kód: ROV-31025-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
Made in EU
1 117 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
677 Kč
Made in EU
2 301 Kč
–41 %
Elegantní šaty vypasovaného střihu a 3/4 rukávu A342
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
1 354 Kč
Made in EU
954 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
578 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 831 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 572 Kč
Made in EU
1 683 Kč
–41 %
Šaty do A úpletové s dlouhým rukávem A162
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
990 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty bez rukávů s pasem A090
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 081 Kč
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 438 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
920 Kč
Detailní popis produktu
Malá dámská peněženka z pravé kůže v hnědé barvě - Peterson
- Nejvyšší kvalita zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní pravé kůže, která se vyznačuje nadprůměrnou odolností. Výběrem peněženky z tohoto materiálu si můžete být jisti, že kupujete peněženku, která vám vydrží roky.
- Stylový design | Nadčasová peněženka v klasické červené barvě s decentním logem na přední straně. Vyberte si doplněk, ve kterém se budete cítit módně a pohodlně.
- Praktický a kompaktní | Nezabere mnoho místa v tašce, snadno se vejde i do kapsy.
- Ochrana karty | Vybaveno technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, průkazy totožnosti a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Rozsáhlý interiér
Vnitřek peněženky je navržen tak, aby se do něj vešly všechny vaše karty, dokumenty a běžné peníze. Vnitřek je navíc podšitý logem, které chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 1 přihrádka na velké dokumenty ,
- 5 přihrádek na platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti, včetně 1 ve tvaru okénka.
Sekce peněz
I přes svou malou velikost se do peněženky vejdou ty nejnutnější věci . Kapsy na bankovky a mince jsou dostatečně velké, aby se do nich vešly značné částky hotovosti.
- Mince si můžete uložit do jedné kapsy , která se nachází na vnější straně peněženky a zapíná se sponou,
- Bankovky se vejdou do 2 otevřených přihrádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051297199 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
808 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 500 Kč
–39 %
dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 795 Kč
–39 %
Klasická, velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 362 Kč
–39 %
Elegantní a kompaktní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
dámská peněženka-penál z lakované kůže s RFID technologií
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 303 Kč
–39 %
kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
