Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31042-UNIW ROV-31041-UNIW ROV-31043-UNIW ROV-31040-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Elegantní šaty vhodné do kanceláře A078
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
954 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
578 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty s krátkým rukávem M085
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 683 Kč
–41 %
Šaty do A úpletové s dlouhým rukávem A162
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
990 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
1 821 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 084 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 911 Kč
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 438 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 438 Kč
Made in EU
3 162 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 860 Kč
Detailní popis produktu
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku - Peterson
- Nejvyšší kvalita zpracování | Velká dámská peněženka vyrobená z pravé lakované kůže . Precizní šití a důraz na detail dodávají této peněžence skutečně elegantní vzhled. Pod lakovanou kůží je viditelný stylový pruhovaný vzor .
- Velmi prostorná dámská peněženka | Model nabízí řadu přihrádek, kapes a komor, díky kterým se do peněženky snadno vejdou platební karty, dokumenty, bankovky i mince .
- Stylový design | Módní barva v kombinaci se zlatými prvky dodává této dámské peněžence noblesu, ženskou eleganci a nadčasový charakter.
- Bezpečná RFID peněženka | Dámská peněženka vybavená moderní RFID technologií , která účinně chrání karty a dokumenty před neoprávněným čtením dat.
- Dárková krabička | Dámská kožená peněženka je zabalena v elegantní značkové krabičce , ideální jako hotový dárek pro ženu.
Spousta místa na karty a dokumenty
Rozsáhlý interiér dámské peněženky nabízí:
- 13 přihrádek na karty a dokumenty , včetně jedné průhledné kapsy , ideální pro fotografii milované osoby.
- Dvě větší kapsy na dokumenty , dostatečně velké pro snadnou montáž technického průkazu vozidla . Jedna z přihrádek je na zip .
Všechny přihrádky a úložné prostory jsou chráněny odolnou podšívkou , což zvyšuje odolnost peněženky.
Peněžní sekce
Dámská kožená peněženka také obsahuje:
- 1 dvojitá kapsa na mince , zapínaná na zip , vhodná pro velké množství mincí.
- 2 prostorné přihrádky na bankovky zajišťující pohodlné uložení hotovosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Zlatá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 95 |
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 186 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
715 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka Peterson s vícebarevným vzorem z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 599 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na druk a zip
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
513 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
