peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku
Kód: ROV-31049-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 132 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 843 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 572 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
2 756 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 621 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
909 Kč
Made in EU
2 108 Kč
–41 %
Šaty s dlouhým rukávem a midi délkou A321
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 240 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Elegantní šaty vhodné do kanceláře A078
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty s krátkým rukávem M085
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Detailní popis produktu
Červená dámská peněženka z pravé kůže se zipem a zapínáním na patentku - Peterson
- Přírodní lakovaná kůže | Tato peněženka je vyrobena z pravé lakované kůže s lakovanou úpravou. Povrch zdobí elegantní reliéfní vzor inspirovaný krokodýlem .
- Elegantní vertikální design | Klasická dámská peněženka ve vertikální orientaci , zapíná se na pevný patentní knoflík - pohodlné pro každodenní použití.
- Funkční interiér | Promyšlené uspořádání přihrádek umožňuje pohodlné ukládání karet, dokumentů, bankovek a mincí.
- RFID ochrana | Peněženka vybavená RFID systémem , který chrání bezkontaktní karty a dokumenty před krádeží dat.
Prostorné přihrádky na karty a dokumenty
Dámská peněženka určená pro ženy, které si cení pořádku, pohodlí a funkčnosti .
Vnitřek peněženky nabízí:
- 9 přihrádek na karty , včetně jedné průhledné , ideální na fotografii nebo dokument;
- 4 velké kapsy na dokumenty , včetně jedné průhledné.
Všechny přihrádky jsou opatřeny ochrannou podšívkou , která zabraňuje oděru kůže a karet.
Praktická pokladní sekce
Dámská peněženka Peterson je ideální jak pro milovnice bezhotovostních plateb , tak i pro milovnice tradiční hotovosti.
- Mince si můžete uložit do kapsy na zip se dvěma přihrádkami .
- Bankovky se vejdou do jedné prostorné přihrádky , což zajistí rychlý a pohodlný přístup.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051293573 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
863 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 382 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
833 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 061 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
639 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
dámská peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
