peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip
Kód: ROV-30831-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Made in EU
1 436 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 911 Kč
Made in EU
3 254 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 798 Kč
Made in EU
2 669 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 570 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
2 756 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 621 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
746 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip - Peterson
- Promyšlené vnitřní uspořádání - až 13 slotů na karty, samostatné přihrádky na dokumenty a hotovost.
- Přihrádka na mince na zip - praktická a bezpečná.
- Technologie RFID - účinná ochrana proti krádeži dat z bezkontaktních karet.
- Interiér z přírodní kůže - odolnost a pohodlí při používání.
- Vnější vrstva vyrobena z vysoce kvalitní ekokůže.
- Zapíná se zipem - vše je chráněno a uspořádané.
- Originální krabice - ideální jako dárek.
Promyšlený interiér – místo pro všechno
Vnitřek peněženky je vyroben z pravé kůže, což zaručuje odolnost a příjemný pocit. Organizované přihrádky umožňují pohodlné uspořádání obsahu:
- 13 vyhrazených slotů pro platební karty, věrnostní karty a vizitky
- 2 přihrádky na větší dokumenty – váš technický průkaz se snadno vejde .
Bezpečné místo pro hotovost
- Peněženka má praktickou přihrádku na mince na zip – snadno se používá a je prostorná.
- Dvě přihrádky na bankovky navíc poskytují pohodlný přístup a organizaci papírových peněz. To vše v jednom elegantním designu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051264658 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 66.67 |
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
velká peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 461 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
Malá, praktická peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká, dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
